Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNA PREDAJ Byty v Polygone

Cena: 41 000 EUR
Kategória: 1 izbový byt / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Coboriho, Nitra
Okres: Nitra
Úžitková plocha: 36 m2
Aktualizácia: 17.02.2017

Popis:
Spoločnosť Time4dreams dáva do ponuky nový bytový komplex – Polygon .

Bytový komplex Polygon sa nachádza v širšom centre Nitry. Tento výnimočný projekt dovoľujú ponúknuť výbornú cenu za akú nový byt v Nitre určite nekúpite. Bytový dom má výbornú polohu v širšom centre mesta odkiaľ je všade doslova na skok.
Areál Polygonu Vám ponúka 10000 m2 obchodov a služieb, banky, MÚ, MHD, mestská tržnica je vzdialená do 500m. V uzatvorenom areáli, ktorý je strážený 24h denne, tak nájdete komplexnú infraštruktúru a bezpečné bývanie.
Navyše súčasťou Polygonu je strážené poschodové parkovisko vzdialené len 50m od vchodu do bytovky.
Výborné referencie od vlastníkov bytov, ktorí si ich kúpili v 1. etape. Byty sa predali za 2 mesiace!
Využite postupné splácanie bytu počas výstavby. Získate tak čas vybaviť si najlepšie financovanie.

Momentálne je komplex Polygon vo výstavbe. Plánované dokončenie je jeseň 2018 avšak niekoľko bytov je už predaných svojim novým majiteľom. Preto neváhajte využiť možnosť stať sa taktiež jedným z majiteľov lukratívneho nového bývania v Nitre.

Na výber sú byty/apartmány/mezonety typu:
Garsónky výmera: 27-30 m2 cena: 39000-42100 eur
1 izbové výmera: 36-44 m2 cena: 42000-53600 eur
2 izbové výmera: 46-82 m2 cena: 58700-82500 eur
3 izbové výmera: 61-175 m2 cena: 113750-127400 eur
4 izbové výmera: 116-204 m2 cena: 127800-156300 eur
Apartmány výmera: 29-59 m2 cena: 36800-65500 eur
Mezonety výmera: 179-197 m2 cena: VYPREDANÉ

Pivnica, parkovanie: do 4 poschodia sú na každom podlaží pivnice cca 2,5 m2 (1800 eur s Dph ) a parkovacie miesta 5400 eur s Dph

Byty je možné si zakúpiť vo viacerých prevedeniach:

Holobyt: Dokončené potery, omietky so základovou bielou maľbou, dokončené kúrenie, rozvody vody a kanalizácie, dokončená elektrina bez svietidiel
Klient si sám dokončuje podlahy, dvere, zárubne, sanita
Štandard: ihneď k nasťahovaniu- laminátové podlahy, dlažba-kúpeľňa a časť chodby, časť kuchyne, balkóny, interiérové obložkové dvere, dokončená kúpeľňa, WC, sprcha (vaňa, umývadlo, batérie, vo väčších kúpeľniach možnosť inštalácie bidetu, pokiaľ to dispozícia dovolí )
Dokončená elektrina bez svietidiel, biele maľby omietok, vývody pre TV a internet, bez kuchynskej linky a obkladov v kuchyni.

Výťah: 3

Stavba:
Dom : nosný betónový skelet –stĺpy, stropné prievlaky, tehlové murivo obvodové, do chodieb aj medzi bytmi.
Vnútorné bytové priečky sadrokartón + izolácia ,okná izolačné 3sklo,kúrenie centrálne aj prívod teplej vody, náklady na energie nižšie ako u službytu, kúrenie-radiátory, vonkajšie dvere do bytov- protipožiarne, za príplatok bezpečnostné, dom bude postavený podľa najnovšej technológie tepelnoizolačnej normy A platnej od začiatku roka.

Ceny konkurujú dnešným cenám starších bytov v Nitre preto zakúpenie tejto nehnuteľnosti bez nutnosti prerábania interiéru vrelo odporúčame.

Naše ceny nie sú navyšované o žiadnu províziu. Ceny sú totožné s požadovanou sumou od staviteľa .
Pre viac informácií kontaktujte našich maklérov , ktorí vám radi pomôžu s výberom vysnívanej nehnuteľnosti.

Pre viac informácií kontaktujte našich maklérov , ktorí vám radi pomôžu s výberom vysnívanej nehnuteľnosti.

ceny: od 41 000 eur


Kontakt:
Time4Dreams
Štefánikova 21
94901 Nitra

Tel.: 0901790004

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.