Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - 1.Merkur s.r.o.

Adresa:
1.Merkur s.r.o.
Miletičova 35
82109 Bratislava

Tel.: 0903112334
E-mail: dolnakova@1merkur.sk
Web: 1merkur.sk

Popis: 1. MERKUR reality, s.r.o. je relokačnou agentúrou so 100% slovenskou účasťou, vstúpiacou na realitný trh sprostredkovaním prenájmu výmery 18.000 m2 maloobchodných a skladových priestorov bývalej maloobchodnej siete OTEX-TEXTIL š.p.Bratislava a nasledne spolurealizáciou projektu rekonštrukcie + komplexného prenájmu a znovuotvorenia Obchodného domu RUŽINOV v Bratislave v celkovej výmere 10.000 m2.
1.MERKUR reality, s.r.o. pôsobí v segmente prenájmu komerčných a rezidenčných nehnuteľností vrátane poradenstva i následného sprostredkovania kúpy a predaja obchodných, skladových a administratívnych nehnuteľností a pozemkov.
1. MERKUR reality, s.r.o. uzatvorením zmluvného vzťahu garantuje právnu istotu v súlade so Slovenskými zákonmi i platnou legislatívou na území SR. Marketing v oblasti sprostredkovania nájmu a predaja nehnuteľností je realizovaný výhradne prostredníctvom Internetu na portaloch: www.living.sme.sk, www.living.hnonline.sk, www.living.cas.sk, www.living.spectator.sk , www.m2.zoznam.sk a www.reality.sk - čim sa efektívne selektuje cieľová skupina klientov.
1. MERKUR reality, s.r.o. od vzniku je poradensko-realitnou kanceláriou typu služieb: FULL MANAGEMENT SERVICES. Znamená to, že aj v čase dlhodobej neprítomnosti majiteľa konkrétnej nehnuteľnosti na Slovensku, prechádzajú na kanceláriu povinnosti v rozsahu zmlúvne dohodnutých a kompetenčných pravidiel. Prioritný cieľ spolupráce je čo najvyšší ročný čistý finančný výnos z prenájmu nehnuteľnosti.
1. MERKUR reality, s.r.o. = predstavy akéhokoľvek druhu sú základom pre reálnu spoluprácu:

Hewlett-Packard Slovakia, Ernst- Young k.s., Metrostav SK, T- mobile Slovakia, Connectiva Systems Inc USA, Abco Slovakia, Hansol LCD Slovakia, Samsung electronics LCD Slovakia, Samsung elektronics Slovakia, Samsung elektronics logistic Slovakia, Pac-tra Slovakia, Skoda auto Slovensko, KIA Slovakia, Peguot Slovakia, Tetrapack, DSC Building, Papirius, Doprastav,


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.