Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real2 izbové apartmány na predaj, Veľká Lomnica, Vysoké Tatry

Cena: 61 260 EUR
Kategória: 2 izbový byt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Tatranská, Veľká Lomnica
Okres: Kežmarok
Úžitková plocha: 46 m2
Aktualizácia: 18.08.2017

Popis:
Zabudnite na stiesnené hotelové izby a doprajte si skutočný komfort v priestranných štýlových apartmánoch. Každý apartmán pozostáva zo spálne a obývacej časti s prípravou na kuchynský kút, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Apartmány majú rôzne výmery od 46 m2 do 80 m2. Teplá voda a samotné vykurovanie apartmánov je zabezpečené prostredníctvom geotermálnej energie, ktorá sa odčerpáva z neďalekého vrtu.
Apartmány Lomnica**** sa nachádzajú na okraji Veľkej Lomnice na priamom ťahu na Tatranskú Lomnicu. Na 21000 m2 pozemku sa nachádzajú dve apartmánové budovy s rozsiahlym oddychovým areálom s niekoľkými altánkami, detskými ihriskami, tenisovým kurtom, jazierkom a parkoviskami. Apartmány majú vlastné wellness, fitness i reštauráciu.
Apartmány je možné ďalej prenajímať na pobyty. Správa apartmánového domu ponúka niekoľko balíkov služieb, ktoré zahrňujú 24 hodinový servis recepcie, upratovacie, čistiace a údržbárske práce, ale aj zabezpečovanie športových aktivít vrátane prenájmu vybavenia. V rámci balíka služieb pre majiteľa je v ponuke vynikajúco fungujúci systém vyhľadávania klientov a rezervovania apartmánu, príprava pobytových balíkov aj turistický marketing.
Cena apartmánov od 1100€/m2 plus DPH.
Viac informácií na telefónnom čísle 0911 470124 a na web stránke http://apartmanylomnica.sk/predaj/


Kontakt:
ESIN group, a.s.
Tatranská 300/8
017 01 Považská Bystrica

Tel.: 421911470124

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.