Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real2 izbový apartmán s výhľadom na Tatry, Apartmány Lomnica

Cena: 65 500 EUR
Kategória: 2 izbový byt / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: tatranská, Veľká Lomnica
Okres: Kežmarok
Úžitková plocha: 57 m2
Aktualizácia: 29.05.2017

Popis:
Apartmán pozostáva zo spálne a obývacej časti s prípravou na kuchynský kút, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Výmera apartmánu je 57 m2. Jedná sa o prízemný apartmán, takže je bez balkónu. Orientácia je na sever a tak ponúka priamy výhľad na panorámu Vysokých Tatier. Teplá voda a samotné vykurovanie apartmánov je zabezpečené prostredníctvom geotermálnej energie, ktorá sa odčerpáva z neďalekého vrtu. Každý apartmán má vlastné merače energií.
Apartmány Lomnica**** sa nachádzajú na okraji Veľkej Lomnice na priamom ťahu na Tatranskú Lomnicu. Na 21000 m2 pozemku sa nachádzajú dve apartmánové budovy s rozsiahlym oddychovým areálom s niekoľkými altánkami, detským i multifunkčným ihriskom, tenisovým kurtom, jazierkom a parkoviskami. Apartmány majú vlastné wellness, fitness i bar.
Apartmány je možné ďalej prenajímať na pobyty. Správa apartmánového domu ponúka niekoľko balíkov služieb, ktoré zahrňujú 24 hodinový servis recepcie, upratovacie, čistiace a údržbárske práce, ale aj zabezpečovanie športových aktivít vrátane prenájmu vybavenia. V rámci balíka služieb pre majiteľa je v ponuke vynikajúco fungujúci systém vyhľadávania klientov a rezervovania apartmánu, príprava pobytových balíkov aj turistický marketing.
Cena apartmánu je 65.500 € vrátane DPH.
Viac informácií na telefónnom čísle 0911 470124 a na web stránke http://apartmanylomnica.sk/predaj/


Kontakt:
ESIN group, a.s.
Tatranská 300/8
017 01 Považská Bystrica

Tel.: 421911470124

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.