Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

Vyhľadávanie



Reklama

ocredite.com

VRK real



2i - Tehla - Tyršovo Nábrežie - Staré Mesto Košice

Cena: 68 500 EUR
Kategória: 2 izbový byt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Tyršovo nábrežie, Košice - Staré mesto
Okres: Košice
Úžitková plocha: 39 m2
Aktualizácia: 10.06.2018

Popis:
- Tehlová budova s pevným železo-betónovým skeletom. Do panelákov je už riskantné investovať.

- Budova po zateplení a s novou strechou.

- Kompletná rekonštrukcia bytu pred rokom a pol. Nové omietky, nové vodovodné a odpadové vedenia, nová elektroinštalácia.

- Plánované prerábanie mlynského náhonu. Vysadenie stromov, park, zvuková bariéra k ceste a technické prerobenie vodného koryta na čistú tečúcu vodu.

- 37m byt + 2m pivnica. Prízemie.

- Mesačné poplatky 72 euro.

- Orientácia bytu na juh.

- Pred domom nie je cesta ale zeleň.

- Nieto susedov za bočnými stenami. Súkromie.

- Možnosť odvetrávať kúpeľňu, toaletu a digestor von.

- Možnosť vložiť vaňu do kúpeľne.

- Voľný ihneď po kúpe


Realitným kanceláriám: byt môžte ponúkať ústne no nedávam povolenie kopírovať inzerát či ponúkať na internete pod vaším menom.



Kontakt:
Tel.: 0918979966

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.



Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.