Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDUPOS - Dražba 2 izbového bytu - Prešov, ul. Obrancov mieru

Cena: 50 500 EUR
Kategória: 2 izbový byt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Obrancov mieru 4686/9, Prešov
Okres: Prešov
Úžitková plocha: 52 m2
Aktualizácia: 16.04.2018

Popis:
Adresa: Prešov, ul. Obrancov mieru č. 4686/9


Dátum konania dražby: dňa 07.06.2018

Čas konania dražby: 11:00 hod.

Miesto konania dražby: Penzión TAVEL, Slovenská 19, 080 01 Prešov - konferenčná miestnosť na 1. poschodí


Najnižšie podanie: 50 500 eur

Dražobná zábezpeka: 10 000 eur


Číslo účtu: 0285910242/0900 Var. symbol: 1402017


Termín prvej obhliadky: dňa 22.05.2018 o 15:30 hod.

Termín druhej obhliadky: dňa 30.05.2018 o 16:00 hod.


Cena stanovená znaleckým posudkom: 50 500 eur


Predmetný bytový dom je samostatne stojaci so šiestimi vchodmi. Dom má jedno podzemné (polozapustené) a tri nadzemné podlažia. V podzemnom podlaží sú pivnice, práčovňa, sušiareň, úschovňa kočíkov. V nadzemných podlažiach sú tri byty. Spolu je vo vchode 9 bytov. Dom je osadený na rovinatom teréne. Orientácia bytového domu je prevažne na východ západ. Dom je murovaný tehlový. Stropy sú železobetónové montované. Strecha je sedlová. Nosnú konštrukciu strechy tvorí drevený krov. Krytina strechy je z pálených tašiek. Klampiarské konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Schody sú železobetónové s povrchom z liateho teraza. Na chodbách je liate terazo. V roku 2016 bol dom kompletne zrekonštruovaný. Opravený bol krov strechy, vymenená strešná krytina a klampiarské konštrukcie. Boli zateplené obvodové steny, strop nad suterénom a nad najvyšším podlažím. Všetky spoločné okná a vstupné dvere do domu sú nové plastové s izolačným dvojsklom. Na vonkajších stenách je nová fasádna omietka. V dome boli vymenené spoločné rozvody vody, plynu a kanalizácie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - vodu, kanál, elektrinu, plyn a slaboprúdové rozvody. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1956.


Spoločnými časťami domu sú najmä časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.


Spoločnými zariadeniami domu sú najmä zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.


Predmetný byt č. 7 je na druhom poschodí v strednej sekcii. Byt má dve obytné miestnosti a príslušenstvo- kuchyňu, kúpeľňu s WC, predsieň, komoru. Izby sú orientované na západ, kuchyňa a kúpeľňa na východ. V byte sú nové plastové okná, viditeľné zvonku. Prístup do bytu nebol znalcovi umožnený, preto sa popisuje pôvodný stav, ktorý znalec pozná. Na stenách sú hladké vápenné omietky, v kúpeľni a WC keramická, prípadne terazová dlažba. Vnútorné dvere sú drevené hladké v oceľových zárubniach. V kuchyni je kuchynská linka s umývacím drezom, plynový sporák s rúrou, odsávač pár. V kúpeľni je vaňa, umývadlo, WC misa. V byte je svetelná elektroinštalácia, rozvody vody, plynu a kanalizácie.
Informácie o dražbe:


číslo dražby: DD 140/2017

predmet dražby: 2 izbový byt


dátum konania dražby: dňa 07.06.2018
čas konania dražby: 11:00 hod.
Miesto konania dražby: Penzión TAVEL, Slovenská 19, 080 01 Prešov - konferenčná miestnosť na 1. poschodí


Najnižšie podanie: 50 500 eur
Dražobná zábezpeka: 10 000 eur

Číslo účtu: Var. symbol: 1402017

termín prvej obhliadky: dňa 22.05.2018 o 15:30
termín druhej obhliadky: dňa 30.05.2018 o 16:00 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 50 500 eur


Kontakt:
DUPOS reality network, s. r.o.
Tamaškovičova 17
91701 Trnava

Realitný maklér:
JUDr. Stanislav Hric
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.