Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realREZERVOVANÉ!!! Predám priestranný 3 izbový byt s 2 lodžiami pri jazere Draždiak, Bratislava V

Cena: 133 000 EUR
Kategória: 3 izbový byt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Znievska, Petržalka
Okres: Bratislava
Úžitková plocha: 88 m2
Aktualizácia: 03.03.2018

Popis:
Predám veľký slnečný trojizbový byt , nachádzajúci sa priamo v lokalite rekreačnej zóny Petržalky pri jazere Draždiak. Byt je situovaný na 11/12 poschodí domu s dvoma výťahmi s prekrásnym výhľadom priamo na jazero Draždiak a na zalesnenú kopcovitú krajinu Rakúska. Dom je v bezprostrednej blízkosti komplexnej občianskej vybavenosti. Priamo susedí so supermarketom Billa, Poliklinikou, lekárňou a fitnes centrom. V blízkosti, sú ďalšie nákupné centrá - Tesco, obchodné centrum Danubia, Lidl, materské, základné a stredné školy, tenisové centrum, Ústav lekárskej kozmetiky, Medissimo a Univerzitná nemocnica svätého Cyrila a Metóda. Prepojenie s centrom Bratislavy (cca 10 minút) je zabezpečené viacerými linkami MHD, zástavky sú v blízkosti domu.
Vlastný byt pozostáva z 3 nepriechodných obytných miestností a príslušenstva, ktorým sa rozumie hala, predsíeň, kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2 lodžie a pivnica. Jedna z lodžií je zasklená. Celková výmera plochy bytu s príslušenstvom je 87,76 m2 , z toho lodžie 10,5 m2 a pivnica 1,38 m2 . Byt je vybavený novými vysoko kvalitnými plastovými oknami. Do bytu sa vstupuje zo spoločnej vstupnej chodby oddelenej od výťahov dverami. Cez bezpečnostné dvere sa vstupuje do haly - 10,5 m2 vybavenej vstavaným nábytkom, z ktorej sa samostatne vstupuje do obývacej izby - 19,2 m2 s nezasklenou lodžiou – 5.25 m2 . Druhý výstup z haly vyúsťuje do predsiene - 7,8 m2 , z ktorej sa vstupuje samostatne do dvoch ďalších obývacích izieb, kuchyne, WC a kúpeľne. K veľkej izbe - 17,1 m2 prislúcha opätovne lodžia 5,25 m2 , ktorá je zasklená. Miestnosť je vybavená pozdĺž celej jednej steny veľkou vstavanou skriňou. Kuchyňa 8,8 m2 a menšia izba 8 m2 sú situované na východ s výhľadom na jazero Draždiak, veľké izby s lodžiami – sú situované na západ s výhľadom na zalesnené kopce Rakúska a časť Petržalky. Súčasťou bytu je Internet a káblová televízia. V cene bytu je zahrnutý aj vlastnícky podiel na pozemku pod domom a list vlastníctva k bytu je bez tiarch.


Kontakt:
Tel.: 00905871819

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.