Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNA PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe CityPark Ružinov

Cena: 180 000 EUR
Kategória: 3 izbový byt / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Plynárenská, Ružinov
Okres: Bratislava
Úžitková plocha: 71 m2
Aktualizácia: 11.09.2017

Popis:
Na predaj výborne dispozične riešený 3 izbový byt v komplexe CityPark v lukratívnej časti Ružinov.
Byt bude dokončený v štandarde koncom roka 2017, kúpiť si ho môžete ešte dnes!
Skvelé situovanie tohto projektu umožňuje bezproblémovú cestu autom, napojenie na MHD a taktiež cyklistický chodník.
V blízkosti sa nachádzajú detské ihriská, oddychové zóny, veľa zelene a kopec obchodov.
Byt je situovaný na juh s výhľadom na Dunaj a okolité časti.

Bytový dom má 25 poschodí a tento byt o výmere 71,27m2 plus balkón o výmere 5,04m2 je na 16. poschodí. Tri výťahy, z toho jeden nákladný, zabezpečujú bezproblémový pohyb v bytovom dome. S bytom sa predáva aj garážové parkovacie státie v cene 15.000 eur.

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite. Spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom.

CityPark Ružinov poskytuje svojim obyvateľom rôzne športové a kultúrné možnosti v blízkej dostupnosti. Rodiny s deťmi nepochybne ocenia blízkosť škôl, škôlok, parkov a ihrísk aj mimo areálu bytového domu.
Komfortné bývanie umocní i pripravovaná obchodná zóna na prízemí každého z blokov, takisto spoločenská miestnosť, ktorá rezidentom poskytuje súkromné miesto na trávanie voľného času s priateľmi.
Vďaka strategickej polohe sa dokážete vyhnúť takmer všetkým zápcham v meste, ale aj rýchlo sa dostať na obchvat. Na trhovisku Miletičova ste za cca 7 minút pešou chôdzou, v nákupných centrách ako Central alebo Eurovea za cca 15 minút, v srdci Starého mesta asi za 20 minút.


Cena bytu: 180.000 eur

Cena garážového státia: 15.000 parkovacie miesto v garáži (povinnosť kúpy s bytom)


Kontakt:
Tel.: 0948140920

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.