Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real3 IZB. BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE KOŠÍC - TERASA

Cena: 97 375 EUR
Kategória: 3 izbový byt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Markušova, Košice - Západ
Okres: Košice
Úžitková plocha: 67 m2
Aktualizácia: 19.11.2018

Popis:
MF GROUP Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt o rozlohe 67,6 m2, ktorý sa nachádza na 4 poschodí bytového domu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Terasa.

TOP 5 VÝHOD BYTU:
- v roku 2018/2019 sa plánuje dobudovanie balkónov v celom bytovom dome,
- zrekonštruovaný bytový dom, zateplený, drevená vstupná brána s elektronickým vrátnikom,
- nový moderný výťah v bytovom dome a kamerový systém,
- kumbál na chodbe pred bytom,
- lokalita, v ktorej sa tento byt nachádza,

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Dispozícia tohto bytu poskytuje dostatok súkromia a priestoru pre mladý pár či mladú rodinu. Pri vstupe do bytu sa nachádza priestranná chodba s možnosťou dobudovania vstavanej skrine. Z chodby je vstup do spálne, detskej izby, obývacej izby – ktorá je spojená s jedálňou a kuchyňou, kúpelne s toaletou ako aj do priestoru určeného na vybudovanie šatníka. Dobudovanie balkóna je plánované a vstup by mal byť z kuchyne alebo obývacej izby. Mesačné náklady na bývanie v tomto byte sú cca 140,-€ + elektrina, plyn a TV. V byte pred 15 rokmi prebehla rekonštrukcia – vymenené plastové okná, kompletne vymenené elektrické rozvody, murované jadro, menšia dispozičná zmena. V byte je možné rekonštrukciou meniť samotnú dispozíciu bytu, keďže sa tam nenachádzajú nosné priečky. Byt je veľmi teplý a slnečný. V byte je už nutná menšia rekonštrukcia – pokládka novej podlahy, vymaľovanie prípadne nové stierky.

ZARIADENIE BYTU:
K bytu prislúcha kumbál, ktorý sa nachádza priamo pred bytom vedľa výťahu. Na chodbe pred bytom sú už vybudované prípojky na internet od lokálneho dodávateľa. K bytom v tomto bytovom dome nie sú k dispozícii pivnice. Spoločné priestory bytového domu prešli rekonštrukciou – výmena podlahy (nové linoleum), nové stierky, nová maľovka, osadenie kamerového systému, nový moderný a priestranný výťah, osadenie nových schránok na poštu a zvlášť na reklamné noviny. Bytový dom bol zateplený, vstup do bytového domu je zabezpečený drevenou vstupnou bránou s elektronickým vrátnikom. V bytovom dome boli menené aj stupačky. Správca tohto bytového domu je spoločnosť Byfos s.r.o..

LOKALITA:
Táto lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ale aj množstvo zelene. V okolí sa nachádza OC Galéria, rímskokatolícky kostol sv. Gorazda, pohotovosť, magistrát mesta Košice, pošta, zastávka MDH, nemocnica, Lidl, centrum voľného času, školy a škôlky ako aj menšie obchodné centrum osadené medzi bytovými domami, ktoré je obklopené množstvom zelene, parkov a ihrísk.
V okolí bytového domu nie je problém s parkovaním, keďže je tu vybudované dostatočné množstvo parkovacích miest (je to slepá ulička na konci ktorej sa nachádzajú garáže).

CENA:
100.000,-€
(v prípade vážneho záujmu možnosť jednania ohľadne predajnej ceny na osobnom stretnutí)

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané MF GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor MF Group:
Táto lokalita je vhodná hlavne pre rodinu, ktorá hľadá byt v blízkosti mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou no zároveň s dostatkom zelene v okolí.  Obrovskou devízou tohto bytu je práve to, že v byte nie sú nosné priečky, a tak si ho nový majiteľ môže prispôsobiť podľa seba a svojich predstáv. Výhodou je aj to, že mladá rodina s malými deťmi ma v tomto okolí všetko na dosah a to v rámci pešej prechádzky (nemocnica, pohotovosť, obchody, lekárne, škôlky, školy).


Kontakt:
Mfgroup Slovensko
Seberíniho 9
82103 Bratislava

Realitný maklér:
Ing. Silvia Kolesárová
Tel.: 0911 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.