Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - ABC REAL s.r.o.

Adresa:
ABC REAL s.r.o.
Moyzesa 1
97101 Prievidza

Tel.: 0905935208
E-mail: znasik@abcreal.sk
Web: www.abcreal.sk

Popis: Realitná kancelária ABC REAL s.r.o., pôsobí v regióne Prievidza od roku 2003. Máme školených pracovníkov, ktorí sa Vám venujú na profesionálnej úrovni. Poskytujeme všetky služby súvisiace s problematikou bývania, od výberu nehnuteľností, cez financovanie až po zápis do katastra, pričom všetky služby je možné vybaviť v sídle spoločnosti na Moyzesa 1 v Prievidzi, resp. na pobočke na ul. Matice slovenskej 17 v Prievidzi.

SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE:
• sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu, zámeny nehnuteľností
• odborné poradenstvo v oblasti prevodov vlastníckych práv nehnuteľností
• odborné poradenstvo v oblasti dane z príjmov, dane z nehnuteľnosti
• príprava kompletnej zmluvnej dokumentácie


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.