Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - Abodes Design s.r.o.

Adresa:
Abodes Design s.r.o.
EUROVEA, Central 1, Pribinova 4
811 09 Bratislava 1

Tel.: 0948902070
E-mail: info@abodesreality.sk
Web: www.abodesreality.sk

Popis: Spoločnosť Abodes Design s.r.o. je Vaším partnerom pri predaji, kúpe a prenájme realít. Predávajúcim klientom našej spoločnosti prinášame záujemcov o kúpu ich nehnuteľnosti a dodávame podporu vo forme poskytovania informácií o aktuálnom stave na realitnom trhu. Kupujúci klienti získavajú kompletný bezplatný servis služieb, ktoré sú potrebné k úspešnému nadobudnutiu vybranej nehnuteľnosti bez stresu a časových prieťahov. Všetci účastníci obchodného prípadu dostávajú našu maximálnu podporu , istotu a garanciu legálneho predaja nehnuteľnosti.
Spokojnosť klienta je pre nás výzvou a motiváciou k neustálemu skvalitňovaniu našich služieb.

PRINÁŠAME ĽUĎOM DOMOV, NIE LEN BÝVANIE ...


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.