Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realKancelárske priestory s rýchlym napojením na diaľnice

Cena: 1 980 EUR/mesiac
Kategória: Administratívny objekt / Dám do prenájmu
Novostavba: áno
Lokalita: Kubínska, Petržalka
Okres: Bratislava
Úžitková plocha: 252 m2
Aktualizácia: 10.01.2018

Popis:
Kancelárie, bezproblémové parkovanie, prístup nákladným autom.
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na prvom poschodí v samostatnom novopostavenom objekte v Petržalke neďaleko železničnej stanice Vienna Gate. Oproti hlavnému schodisku sa nachádza priestranná zasadačka. Napravo je samostatná kancelária s oddeleným skladovým priestorom. Na pravo od schodiska sa vchádza do priestoru so 6-imi kanceláriami, niektoré majú oddeliteľné roldorové priečky. K dispozícii je toaleta a samostatná kuchynka. Do budovy sa vstupuje cez presklenné dvojkrídlové dvere.
Bezproblémové parkovanie, prístup nákladným autom.
Prízemie možné využiť ako sklady.
Flexibilné dispozicné riešenie skladov a kancelárií.

Cena nájmu: 8,00Eur/ m2. 


1.poschodie - Úžitková plocha 1.poschodie: 295 m2
Podlahová plocha 1.poschodie: 252,30m2
Nájom: 1980,00Eur

Náklady na energie: 1Eur/1m2
Iné náklady: ochranná služba, parkovanie, upratovanie

Priestory ponúkame bez vnútorného kancelárskeho vybavenia. Priestor je vybavený podhľadmi, osvetlením, klimatizáciou. Veľké okná zabezpečujú presvetlenie miestností. Priestor je chránený kamerovým systémom a je napojený na pult centrálnej ochrany. Možnosť parkovania vo dvore. Podlaha: svetlá dlažba. Okná: plastové.
Výborná dostupnosť zo 4-och smerov - dopravné napojenie na diaľnicu Viedeň, Budapešť, Brno, Nitra


Kontakt:
Tel.: 0905611037

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.