Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívna budova, Bratislava III, Nové Mesto, Vajnorská

Cena: 2 400 EUR/mesiac
Kategória: Administratívny objekt / Dám do prenájmu
Novostavba: áno
Lokalita: Vajnorská, Bratislava - Nové mesto
Okres: Bratislava
Úžitková plocha: 192 m2
Aktualizácia: 23.02.2020

Popis:
Multifunkčný komplex ponúka na prenájom kancelárske priestory vo vysokom štandarde s dobrou viditeľnosťou budovy na známej adrese. Výhodou umiestnenia je aj blizkosť jazera Kuchajda so všetkýchmi druhmi športovísk a rekreácie.

Budovy patria pod medzinárodnú značku administratívnych budov myhive, ktorá ponúka nájomcom a návštevníkom všetko, čo potrebujú pre komerčný úspech a blahobyt na jednom mieste.

myhive je viac ako len kancelária - je to miesto, kde ľudia radi zotrvávajú. Interiérový dizajn odráža vľúdnu a priateľskú atmosféru hotelovej haly, ktorá vás a vašich návštevníkov okamžite privíta.

myhive je unikátny koncept, ktorý ponúka nadštandardný zákaznícky servis. Okrem recepcie sa o vás a vaše potreby postará aj Community Manager, ktorý pre nájomcov pripravuje rôzne podujatia, vyhľadáva možnosti spolupráce s inými nájomcami a celkovo sa stará o vašu spokojnosť.

Okrem iného máte k dispozícii spoločné zasadacie a konferenčné miestnosti, obchody, fitnescentrum, úschovňu bicyklov, šatňu so sprchami, atraktívne vonkajšie zariadenia a mnoho ďalšieho.

Lokalita:
Výborná dopravná dostupnosť do centra. Zastávka električiek 2 a 4 ako aj piatich autobusových liniek sa nachádza priamo pred budovou. V pešej vzdialenosti je vlaková zastávka Nové mesto.

Vybavenie a služby:
- flexibilné dispozičné riešenia
- najmodernejšie telekomunikačné pripojenie
- klimatizácia aj kúrenie (stropné chladenie)
- sprinklery
- kamerový systém
- moderné výťahy
- elektronické zabezpečenie
- zdvojené podlahy
- znížené podhľady so zabudovaným osvetlením
- 24-hodinová strážna služba
- reprezentatívny vstupný priestor s recepciou
- sprchy a bicyklové státia na prízemí
- spoločné zasadacie miestnosti
- parkovanie pre návštevníkov v priľahlom obchodnom centre, až 3 hodiny zdarma

Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomca neplatí províziu.

ID: 32282

https://svoboda-williams.sk/prenajom/administrativne-budovy/detail/32282-vajnorska

--------------

This multifunctional complex offers high-standard office space for lease with good building visibility at a well-known address. Another advantage of the location is its proximity to Lake Kuchajda with many sports and recreation opportunities.

The buildings are part of the international myhive administrative building brand, which offers tenants and visitors everything they need for commercial success and prosperity, all in one place.

myhive is more than just an office - it's where people like to stay. The interior design reflects the warm and friendly atmosphere of a hotel lobby, which will warmly welcome you and your visitors.

myhive is a unique concept that offers superior customer service. In addition to the reception, a community manager will take care of you and all of your needs, preparing various events for tenants, looking for opportunities for cooperation with other tenants, and making sure you are satisfied.

It features common meeting and conference rooms, shops, an exercise room, bicycle storage, a dressing room with showers, attractive outdoor facilities, and much more.

Location:
Excellent transport accessibility to the center. Trams 2 and 4 stop right in front of the building as well as up to five bus lines. The Nové mesto train station is within walking distance.

Facilities & Services:
- flexible layout
- state-of-the-art telecommunications connection
- air conditioning and heating (ceiling cooling)
- sprinklers
- camera system
- modern elevators
- electronic security
- raised floors
- lowered ceilings with built-in lighting
- 24-hour security service
- elegant entrance area with a reception
- showers and bicycle storage on the ground floor
- common meeting rooms
- parking for visitors in the adjacent shopping center, up to 3 hours free

Rent and fees are exclusive of VAT. Lessee pays no commission.


Kontakt:
Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.
Ventúrska 12
81101 Bratislava

Tel.: 0948939938

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.