Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPrenájom exkluzívnych kancelárskych priestorov

Cena: 288 EUR/mesiac
Kategória: Administratívny objekt / Dám do prenájmu
Novostavba: nie
Lokalita: Bratislavská, Šamorín
Okres: Dunajská Streda
Úžitková plocha: 12 m2
Aktualizácia: 15.08.2021

Popis:
Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne administratívno-obchodné priestory, vhodné pre náročnejších klientov. Objekt má rôzne spôsoby využitia, keďže vyhovuje napríklad pre kancelárie, alebo tiež ako priestory pre služby, s lukratívnou polohou na križovatke ciest Bratislava-Senec-Dunajská Streda.
Budova sa nachádza na Bratislavskej ceste, ktorá je v tesnej blízkosti centra mesta Šamorín.
Skvelá poloha poskytuje výhody zviditeľnenia Vašej spoločnosti pre klientov priamo na hlavnej ceste.
Keďže sa jedná o budovu, kde najpodstatnejšiu časť tvorí showroom zameraný na stavebnú činnosť, toto miesto je ideálne pre nájomcov s podobným záberom pôsobenia, čo však nie je podmienkou (architekti, dizajnéri interiérov a záhrad, projektanti, rozpočtári a iné).
Benefitom budovy je dostatočný počet parkovacích miest, kde je pripravených minimálne 8 miest pred budovou pre Vás a Vašich klientov.
Budova je autom prístupná z miestnej komunikácie z Hrnčiarskej ulice a pešo priamo z hlavnej Bratislavskej cesty.
Objekt prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou. Priestory sú okamžite k dispozícii.

V nadzemnej časti je krásna vstupná hala a nájomcom je tiež k dispozícii veľká nová a kompletne vybavená kuchyňa spolu so stravovacou miestnosťou.
Na druhom nadzemnom podlaží sú v ponuke na prenájom dve voľné miestnosti. V oboch sú parkety, samostatná klimatizácia a celý objekt v interiéri ale aj exteriéri je pokrytý veľmi kvalitným wifi pripojením. Súčasťou budovy a areálu je aj kamerový systém a Vaša kancelária bude chránená bezpečnostným alarmom.
Každá kancelária má v cene k dispozícii vlastné parkovacie státie.
V jednej miestnosti A o rozmeroch 8,33 m2 je okno a v druhej B priestrannejšej miestnosti 11,99 m2 je okno s balkónovými dverami. V prípade záujmu, je možné tieto dve kancelárie po dohode aj prepojiť. Na tomto poschodí sa nachádza aj 2x WC, umývadlo a sprchový kút. Všetko dokončené po rekonštrukcii.

Cena kancelárie:
Ponúkaný kancelársky priestor A iba za 180 € /mesiac
Ponúkaný kancelársky priestor B iba za 288 € /mesiac
Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 2 mesačného nájomného

Služby v okolí
- Hotel v blízkosti
- Kantína
- Kaviarne
- Obchody v blízkosti
- Parkovanie pre návštevy
- Reštaurácie

Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: súkromné
Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
Výťah: nie
Bezbariérový prístup: nie
Príjazd: asfaltová cesta
Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
Zdroj tepla: teplo z kotolne
Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
Elektrický prúd: 220 V
Bezpečnostné zariadenie: alarm a kamerový systém
Internet: áno


Kontakt:
Tel.: 0905836141

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.