Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realExkluzívne na predaj lukratívny, komerčný objekt v blízkosti centra mesta Trenčín na Ulici M.R. Štefánika 378/19.

Cena: 330 000 EUR
Kategória: Administratívny objekt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Okres: Trenčín
Úžitková plocha: 660 m2
Aktualizácia: 17.01.2020

Popis:
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=nVKvJQs5EEh

Pozrite si video 

https://youtu.be/c8UMJE70zXoExkluzívne! BartanusReality ponúka na predaj lukratívny, komerčný objekt v blízkosti centra mesta Trenčín na ulici M.R. Štefánika 378/19. Objekt je situovaný na hlavnom ťahu Žilina - Trenčín. Svojou lukratívnou polohou môže vyhovovať ako reprezentatívne sídlo firmy s dostatočným množstvom kancelárskych priestorov, prípadne ako obchodno - komerčné miesto doplnené o administratívne priestory. V susedstve sa nachádza OC Max s množstvom stravovacích, obchodných a kultúrnych jednotiek. Dostupnosť na diaľnicu D1 Bratislava - Žilina je do 5 minút, zastávka autobusu je priamo pri objekte, železničná stanica je vzdialená cca. 3 minúty. Parkovanie je riešené formou prenájmu parkovacích miest od majiteľa susediaceho pozemku, prípadne je možnosť využiť parkovacie miesta pri OC MAX. Tiež je možnosť odkúpiť časť pozemku pre potreby parkovania. V objekte je nainštalovaný ALARM a rozvody pre kamerový zabezpečovací systém. Každá kancelária ma pripojenie na telefón a internet a taktiež je možnosť pripojenia na centrálny klimatizačný systém.

Vykurovanie je riešené prostredníctvom elektrických konvektorov. K budove je privedené aj plynové pripojenie pre prípad, ak by mal klient záujem sa napojiť na plyn.

Mesačné náklady na prevádzku nehnuteľnosti pri plnej prevádzke (svietenie, vykurovanie, prevádzka kancelárskych zariadení) sú 970€. 

Objekt leží na pozemku o výmere 264 m2, je trojpodlažný a skladá sa z podzemného podlažia s archívmi o výmere 130 m2, prvého nadzemného podlažia o výmere 196,6 m2, druhého nadzemného podlažia o výmere 179,4 m2 a tretieho nadzemného podlažia o výmere 174 m2. Celková úžitková plocha objektu je 660 m2, podlahová plocha bez chodieb a sociálnych zariadení je 466,2 m2.

Na každom podlaží je k dispozícií sociálne zázemie plus na druhom nadzemnom podlaží je situovaná kuchynka s jedálňou.

Podrobné dispozičné riešenie si môže klient pozrieť v našej 3D a video prezentácii.

Požadovaná cena nehnuteľnosti je 330 000 € bez DPH.  Predávajúci je platca DPH, takže suma s DPH je 396 000 €.

Suterén sa skladá: 3 miestnosti, ktoré slúžia v súčasnosti ako archív

1. Nadzemné podlažie: 6 x kancelária plus WC

Recepcia 20,4 m2

Kancelária č. 101 - 20,6 m2

                   102 - 23,57 m2

                   103 - 29,4 m2

                   104 - 16,4 m2

                   106 - 22,4 m2

                   113 - 9,1 m2

2. Nadzemné podlažie: 6 x kancelária plus WC, kuchynka s jedálňou

Kancelária č. 201 - 21 m2

                   202 - 26 m2

                   203 - 30,5 m2

                   204 - 16,8 m2

                   206 - 17,2 kuchynka s jedálňou

                   209 - 20,6 m2

                   211 - 8,9 m2

3. Nadzemné podlažie: Rozmerná "open space" rokovacia miestnosť plus miestnosť pre obsluhu klimatizácie.Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.


Kontakt:
Ján Bartanus - BartanusReality.sk - pokračovateľ Daniela Bartanusová
Hviezdoslavova 10
911 01 Trenčín

Realitný maklér:
Mgr. Jozef Staník
Tel.: 0917 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.