Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real1 izbový byt Bardejov predaj

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Infotrend - 1 izbový  byt - Bardejovské Kúpele-novostavba
55 990 EUR
Bardejov
Ponúkame Vám na predaj priestranný 1 izbový byt v novostavbe v peknom prostredí Bardejovských Kúpeľov. Podlahová plocha bytu je 41 m2, plocha pivnice nachádzajúcej sa v suteréne domu je 8,36 m2 a výmera balkóna je 5 m2. Byt sa nachádza na prízemí, 1 NP, v novostavbe Jazmín II. Byt od ukončenia nebol užívaný. Možnosť financovania prostredníctvom úveru, ktoré Vám v prípade potreby bezplatne zabezpečíme. Kúpna cena znížená z 59.900,- € , na 55.990 na dobu jedného mesiaca t.j. do 31.10.2018.
17.05.2018
počet videní: 1x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.