Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - BlueReality.sk

Adresa:
BlueReality.sk
Hlavná 130
080 01 Prešov

Tel.: 0911269482
E-mail: vancisin@bluereality.sk
Web: www.bluereality.sk

Popis: Naše aktivity v oblasti realitného trhu sú zamerané hlavne na Prešov a jeho blízke okolie s cieľom poskytnúť klientom komplexné poradenstvo a profesionálne služby pri kúpe či predaji nehnuteľností.
Modrá farba predstavuje pocit kľudu, harmónie, bezpečia a spokojnosti. To bolo a je hlavným cieľom v poskytovaní našich služieb.

Ak hľadáte svoje bývanie, chatu na relax, objekt pre podnikanie, alebo chcete predať Vašu nehnuteľnosť s dôverou sa na nás obráťte. Veríme že sa pridáte k našim spokojným klientom, ktorí vedia, že našim prvoradým cieľom je individuálny prístup a teda Vaša dôvera.

Sme presvedčení, že aj Vám pomôžeme predať svoju nehnuteľnosť, alebo nájsť Vaše nové bývanie.


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.