Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReštaurácia Čadca dám do prenájmu

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Cafe Liberte čadca
1 000 EUR/mesiac
Čadca
Predaj zariadenia a prepustenie nájmu kaviarne v centre Čadce na Palárikovej ulici. V kaviarni sa jedná o kompletný predaj sedenia,stoly ,baru,chladničky,kávovaru,umývačky riadu,vybavenia terasy,televízor a množstva ďalších zariadení nevyhnutných na chod prevádzky. Cena za zariadenie 15990 EUR.V lete ku kaviarni je otvorená ešte terasa.
16.01.2018
počet videní: 27x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.