Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realVíkendová chalupa v Štiavnických vrchoch

Cena: 34 000 EUR
Kategória: Chalupa / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Devičany
Okres: Levice
Úžitková plocha: 90 m2
Aktualizácia: 11.12.2017

Popis:
Dom na predaj v malebnej obci Devičany. Dedina sa nachádza v oblasti Štiavnických vrchov a chalupu nájdeme na konci tichej ulice pod horou.

Chalupa je postavená zo zmiešaného materiálu kameň+hlina, ktorá poskytuje v interiéri po celý rok stabilnú klímu. Pozostáva z 2 izieb, kuchyne, kúpeľne a technickej miestnosti, ktorá po prípadnej úprave môže slúžiť ako ďalšia miestnosť. V dome sú pôvodné drevené trámové stropy, ktoré sú v izbách zakryté dreveným tatranským profilom. V kuchyni sa nachádza pôvodný autentický sporák/pec, ktorý slúžil na vykurovanie a varenie. V jednej z izieb sú krbové kachle, ktoré ju vykurujú spolu so susednou izbou pevným palivom. V dome  však možno kúriť aj plynovými gamatkami. Voda je z obecného vodovodu, žumpa v dome nie je – je potrebné dobudovať ju spolu s wc. Po menšej úprave novými majiteľmi bude dom poskytovať pohodu vidieckeho domu v pokojnej prírode. Na dvore na nachádza pivnica na uskladnenie zeleniny a pod. Dom obklopuje záhrada s ovocnými stromami, na konci sa pozemok zvažuje do potoka, ktorý tvorí jeho hranicu. Keďže je dom situovaný na konci ulice pod horou, je možnosť prechádzok do hory, v sezóne spojené so zberom hríbov.

Devičany je malebná obec, nachádzajúca sa neďaleko Banskej Štiavnice, ktorá priťahuje turistov z celého sveta. Susedné mestečko Pukanec, je podobne ako Banská Štiavnica, staré banské mesto, ktoré má svoju históriu. Neďaleké jazero Počúvadlo, ako aj tajchy okolo Banskej Štiavnice poskytujú vodný relax v lete a krásne okolie turistické zážitky po celý rok.


Kontakt:
ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o.
Nejedlého 67
841 02 Bratislava

Realitný maklér:
Mgr. Anna Jakubíková
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.