Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDva rodinné domy na chalupu aj bývanie s pozemkom a hosp.budovami neďaleko Dudiniec

Cena: 23 000 EUR
Kategória: Chalupa / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Plášťovce
Okres: Levice
Úžitková plocha: 135 m2
Aktualizácia: 19.02.2018

Popis:
V obci Plášťovce neďaleko Dudiniec v tichej ulici ponúkame na predaj dva rodinné domy. Domy sú v pôvodnom stave, novšia stavba je z tehly, staršia z kameňa. V novšom dome je presklený gánok, z ktorého sa ide do kúpeľne a sú tu tri veľké izby. Dom je suchý a znútra v zachovalom stave, podlahy betónové. Voda je zavedená zo studne do domu aj letnej kuchyne, kúrenie v súčasnosti lokálne na tuhé palivo - avšak je zriadená plynová prípojka.
V staršom dome je menšia vstupná miestnosť, z ktorej sa ide do pôvodnej čiernej kuchyne, na každej strane je jedna izba. Súčasťou domu sú aj dve komory, jedna z nich slúžila na uskladnenie vína.
Oproti domu stojí letná kuchyňa, ktorá je podpivničená. Na pozemku je aj menšia hospodárska budova vhodná na chov zvierat. Za domom sa nachádza ešte 15 árový pozemok, vhodný na pestovanie.
Obec Plášťovce má dobrú občiansku vybavenosť a výhodnú polohu.


Kontakt:
ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o.
Nejedlého 67
841 02 Bratislava

Realitný maklér:
Zuzana Pčolárová
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.