Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRekreačná chata so slnečným pozemkom, Hriňová

Cena: 68 900 EUR
Kategória: Chata / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Poľana, Hriňová
Okres: Detva
Úžitková plocha: 110 m2
Aktualizácia: 02.07.2020

Popis:
VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte:

virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1197

(link skopírujte do príkazového okna na web adresu)

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu v katastrálnom území Hriňová, okres Detva. Zastavaná plocha chaty je 60 m2 a úžitková plocha je 110 m2.

Chata sa nachádza v krásnom prostredí prírody v blízkosti Poľany. Keď chcete relaxovať v čistej prírode, pri potôčiku, ktorý tečie popri chate a s rybníkom na pozemku, ste na ideálnom mieste. Oblasť, v ktorej sa chata nachádza sa nazýva Raticov vrch, kde sú krásne výhľady na okolité hory a prírodu.

Chata je postavená v roku 2007 z kvalitných materiálov. Pozostáva z - prízemie - obývacia časť, ktorej dominantou je veľký kozub a prepojená je s kuchyňou. Na prízemí je aj toaleta a malá kotolňa.
Zo zadnej časti chaty je samostatný vchod do drevárne o výmere 4,5m2.
V podkroví sa nachádzajú 2 izby na spanie.

Mesačné náklady na energie sú 0 € keďže elektrická energia je čerpaná zo solárnych panelov. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa.
Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti, kde sú možnosti zimných športov - bežky, turistika, lyžiarske strediská v blízkosti. Taktiež sú možnosti letných športov - turistika (vodopády v blízkosti, horská chata Poľana, neďaleko je priehrada Ružiná a kúpaliská)

UPOZORNENIE!
Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú pre ohliadky platiť tieto pravidlá:
- záujemca nie je v karanténe!
- záujemca nemá cestovateľskú anamnézu a ani sa s nikým, kto by túto anamnézu mal, nestretol!
- obhliadky vykonávame výhradne s minimálnym počtom ľudí, aj to len s ochrannými pomôckami! (rúška, rukavice, dezinfekcia)

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mgr. Martina Liptáková
Kontakt: 0908 736 224
liptakova.martina@dodomceka.sk

Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1197


Kontakt:
DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 14599/4
974 01 Banská Bystrica

Realitný maklér:
Mgr. Martina Liptáková
Tel.: 0908 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.