Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realVeľkorysá garsoniéra s balkónom nad centrom Prešova

Cena: 61 755 EUR
Kategória: Garzónka / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Baštová, Prešov
Okres: Prešov
Úžitková plocha: 39 m2
Aktualizácia: 21.04.2018

Popis:
Dávame Vám do pozornosti garsoniéru s J/Z orientáciou v samom centre Prešova, ale vysoko nad jeho bezprostredným ruchom na 3. podlaží polyfunkčného bytového domu.

Jednopriestorový byt s obytnou plochou 39 m2 a s balkónom – 3,6 m2 je pripravený pre Vás v štádiu holobytu. Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov a moderných technológii od vzdušného a moderného pôdorysného riešenia, moderného výťahu cez kvalitné „francúzske okná“ až po podlahové kúrenie.

V ponuke sú ešte aj byty s inou úžitkovu plochou, na 3. podlaží s cenou 1450€/m2 a 1500€/m2 na 4. podlaží.

Ak potrebujete zaparkovať vaše auto v súkromnom rezorte, môžte si zakúpiť vlastné parkovacie miesta.
Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka.

Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893.
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma.


Kontakt:
Allfin Real, s.r.o.
Plzenská 2
080 01 Prešov

Realitný maklér:
Jana Žilková Hudák
Tel.: 0949 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.