Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realGočaltovo-Rožnava

Cena: 220 000 EUR
Kategória: Hotel / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Hrádok pri Gočaltove, Gočaltovo
Okres: Rožňava
Úžitková plocha: 1063 m2
Aktualizácia: 18.01.2017

Popis:
Ubytovacie zariadenie v Gočaltove. Je to štvorpodlažná budova s kapacitou ubytovania 60 lôžok. Na prízemí : veľká jedáleň s kuchyňou a príslušenstvom, kotolňa. 1 poschodie: veľká spoločenská miestnosť, izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami, dva apartmány 2 a 3 poschodie detto. Sú urobené nové elektrické rozvody, nové rozvody ústredného kúrenia a vodoinštalácie. Objekt je vykurovaný novozakúpeným kotlom na splynovanie dreva. Všetko je riešené podľa požiadaviek hygieny a zodpovedá predpisom EÚ Budova je po rekonštrukcii okrem drobných prác , ktoré ešte treba dotiahnuť.

Podkrovie: ubyt.plocha 89,50, ostatne plocha 153,20

I.poschodie: ubyt.plocha 141,10 m2, ostatna pl. 111 m2
prizemie: ubyt. plocha 69,90 m2, ostatna pl. 221,40 m2
Suterén: ostatné plochy 277,25 m2
Zastavaná plocha : 312 m2
Obostavaný priestor 4000 m3

Studňa vlastná o výmere 50 m2 Garáž a jedna dvojgaráž o výmere: 24m2, veľká autobusová garáž 113m2 pozemok okolo areálu je o výmere 4097 m2. V areáli sa nachádza drevená stavba o výmere 182 m2 (v minulosti slúžila na spojené chatkové ubytovanie) Je tu možnosť dokúpenia okolitých pozemkov Tento areál sa nachádza v malebnom prostredí obklopenom nádhernou prírodou (prevažne ihličnany) necelé 2 KM sa nachádza aragonitová ochtinská jaskyňa ( ojedinelá, na svete sú len 4) V blízkosti je penzión (niečo ako wellness) Je to oblasť bohatá na jaskynný systém (Domica a i.) a krasové útvary Množstvo historickýmc pamiatok ako je Hrad Krásna hôrka s dlhou historickou tradíciou s mauzóleom pôvodných vlastníkov, nádherný poľovnícky kaštiel Betliar s nádherným parkom a s množstvom vypreparovaných exotických zvierat cca 20-30 KM Zádielská dolina v ktorej sa nachadzá vzácne zákonom chránené rastlinstvo a živočíšstvo. CCa 30 KM sa nachádza Slovenský raj, ktorý netreba bližšie špecifikolvať ( dedinky mlynky, reťazové lozednie na Geravy, nádherné turistické trasy s možnosťou kúpania sa na priehrade. Košice cca 80 KM. Na svoje si prídu aj hubáry. V zime možnosť lyžovania v blízkosti sa nach. vleky, bežky. Hoci sa objekt nachádza v pásme zmiešaných lesov v lete je klíma veľmi príjemná a naopak v zime vyhovujúca snehovým podmienkam a zimným športom.


Kontakt:
Tel.: 0918732098

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.