Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Humenné dám do prenájmu

Počet ponúk: 5 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Kancelárske priestory v centre mesta Humenné
140 EUR/mesiac
Humenné
3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=a8SMx2DXhH8 Mega realitná kancelária Vám ponúka na prenájom kancelársky prietor na poschodí budovy služieb a obchodu v priamom centre mesta Humenné. Výmera priestoru je 36 m2 a tento priestor zahrňa aj kuchynku a WC. Priestor je pekný, svetlý a ihneď voľný. Výhodou je perfektná lokalita v centre mesta, nájom 140€ bez DPH (v cene je el. energia; voda a teplo podľa spotreby), reklama vo vestibule budovy a jedno parkovacie miesto na súkromnom...
16.08.2021
počet videní: 16x
Prenájom kancelárie 62 m², Námestie Slobody 26/10, Humenné
310 EUR/mesiac
Humenné
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 62 m² na 2. nadzemnom podlaží. Kancelária pozostáva z 2 miestností / sekretariát a kancelária vedúceho/ a je plne klimatizovaná. K dispozícii podľa potreby parkovacie miesto. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov.Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 261x
Prenájom kancelárie 38 m², Námestie Slobody 26/10, Humenné
190 EUR/mesiac
Humenné
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 38 m² na 2. nadzemnom podlaží s výhľadom na námestie. K dispozícii podľa potreby parkovacie miesto. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 244x
Prenájom kancelárii a obchodných priestorov v centre mesta Humenné
5 EUR/mesiac
Humenné
Priestory ponúkame v rôznom štandarde s možnosťou aj samotného vybavenia nábytkom. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Naši regionálny manageri sú Vám plne k dispozícii.Uvedená cena je bez energií.
12.08.2021
počet videní: 192x
Prenájom kancelárie 17 m², Námestie Slobody 26/10, Humenné
85 EUR/mesiac
Humenné
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 17 m² na 3. nadzemnom podlaží. K dispozícii podľa potreby parkovacie miesto. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov.Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 197x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.