Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realObjekt pre obchod Humenné dám do prenájmu

Počet ponúk: 9 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
 NA PRENÁJOM! Kancelárske a obchodné priestory v Humennom.
72 EUR/mesiac
Humenné
-priestory sa nachádzajú na ul. Osloboditeľov, -blízko centra mesta, -zateplená budova s parkovacími miestami, -plastové okná, plávajúce podlahy, -v každom z priestorov je 2x WC a umývadlo, Dostupné sú tieto priestory: 1.kancelársky priestor na poschodí -s výmerou 36m2, -cena: 2,-€/m2/mes. +energie, -voľné od 1.februára.2017. 2.obchodný priestor na prízemí -vchod od parkoviska, -s výmerou 38m2, -cena: 4,50€/m2/mes. +energie, -voľné od 1.januára.2017. 3.obchodný priestor na prízemí -vchod...
17.01.2017
počet videní: 9x
Na prenájom obchodné priestory v Humennom na Jasenovskej ulici
450 EUR/mesiac
Humenné
K dispozícii sú dve podlažia. Na spodnom podlaží je predajňa so samostatným vchodom o veľkosti 45 m2, sklad 18,5 m2, chodba so schodišťom a toaletou o veľkosti 22 m2 a zadný vchod s nakladacou rampou o veľkosti 15 m2. Na hornom podlaží sú dve samostatné kancelárie (izby) po 18 m2 a vstupná chodba. Objekt sa dá využiť aj na súčasné podnikanie a bývanie. Pri objekte sú k dispozícii parkovacie miesta.
16.01.2017
počet videní: 87x
Na prenájom kancelárske a obchodné priestory v Humennom
100 EUR/mesiac
Humenné
Objekt sa nachádza na frekventovanom mieste peších klientov. V objekte sa na prízemí nachádza 6 miestnosti od 15 do 70 m2. Cena nájmu je od 100,-€ mesačne bez spotreby energií. Pri objekte je možnosť bezplatného parkovania.
16.01.2017
počet videní: 315x
V centre Humenného na pešej zóne obchodné priestory na prenájom
350 EUR/mesiac
Humenné
Priestory nachádzajúce sa na 1. poschodí majú rozlohu 50 m2. V cene nájmu je započítané kúrenie a možnosť umiestnenia reklamy na priečelí budovy smerom na pešiu zónu. Voda a elektrika sa platí podľa skutočnej spotreby na základe odpočtov (mesačne cca 350 €/mesiac.
16.01.2017
počet videní: 192x
Na prenájom obchodné priestory v širšom centre Humenného
1 500 EUR/mesiac
Humenné
Priestory sa nachádzajú na frekventovanom mieste neďaleko centra. Predajňa je situovaná na prízemí a na 1. poschodí o celkovej ploche cca 200 m2. V pivničných priestoroch sa nachádza sklad o ploche cca 100 m2. Na druhom poschodí je umiestnená kancelária o rozlohe cca 50 m2. Parkovanie je riešené priamo pred predajňou. V cene nájmu nie sú započítané energie. http://www.tatranetreal.sk/viewlisting.php?id=2211&lang=slovak
16.01.2017
počet videní: 106x
Na prenájom obchodné priestory v centre Humenného
3 300 EUR/rok
Humenné
Veľká predajňa sa nachádza na 1. poschodí v centre Humenného. V cene nájmu nie sú zahrnuté energie.
16.01.2017
počet videní: 111x
V širšom centre Humenného obchodné priestory na prenájom
380 EUR/mesiac
Humenné
Kompletne zrekonštruované priestory sa nachádzajú na prízemí s veľkým výkladom a vchodom priamo z chodníka. V priestoroch sa nachádza samostatné WC. V cene nájmu je zahrnuté kúrenie a odvoz odpadu. Elektrická energia, vodné a stočné je účtované na základe skutočnej spotreby podľa odpočtov meračov.
16.01.2017
počet videní: 89x
Prenájom obchodných priestorov v centre mesta Humenné
dohodou
Humenné
Dáme do prenájmu priestory v centre mesta Humenné. Priestory je možné využiť na kancelárie, obchodnú prevádzku (predaj textilu,potravín,knihkupectvo,predaj tlače ,tabak,mäsiarenských výrobkov a pod.) Priestor vhodný aj pre kozmetický a kadernícky salón . Novinkou je aj priestor vhodný na vývarovňu a rozvoz jedla . Výhodou ponuky výborná občianska vybavenosť,vysoký pohyb ľudí, možnosť všestranného využitia priestorov a bezproblémové parkovanie. Podrobnejšie: Obchodné priestory sa nachádzaju...
07.12.2016
počet videní: 1x
Obchodné priestory na prenájom na námestí v Humennom
dohodou
Humenné
Priestory sa nachádzajú na prízemí s vchodom a veľkým výkladom z chodníka. V priestoroch sa nachádza samostatné WC. Priestory sú vhodné na kanceláriu alebo malý obchod. Možnosť parkovania priamo za prevádzkou.
18.08.2016
počet videní: 0x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.