Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - Hypomo s.r.o.

Adresa:
Hypomo s.r.o.
Bajkalská, Mestská vila Elisabeth 45A/18494
821 05 Bratislava

Tel.: 0421949361667
E-mail: monika@hypomo.com

Popis: Venujeme sa unikátnej službe pre Vašu nehnuteľnosť.

V Hypomo chápeme, že Váš domov je odrazom toho, kto ste - Vaša svätyňa a miesto pre Vašu rodinu.

Pre väčšinu z nás je náš domov najdôležitejšou a najcennejšou vecou, ​​akú kedy vlastníme. Je to najväčší finančný záväzok, aký kedy urobíme - Hypomo Vám pomôže ušetriť peniaze pri financovaní Vašej nehnuteľnosti a navyše poskytne kvalitnú realitnú službu.


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.