Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReštaurácia Ilava dám do prenájmu

Počet ponúk: 4 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na prenájom - Piváreň v blízkosti parku,  Dubnica nad Váhom.
8 500 EUR
Dubnica nad Váhom
Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!!  Ponúkame Vám na prenájom - Piváreň v blízkosti parku,  Dubnica nad Váhom. Piváreň je plne funkčná a odstupuje sa kompletne zariadená okrem výčapu. V cene odstupného je zariadenie, kompletné sedenie, kamerový systém, alarm, videoprojektor, TV, hudobná aparatúra, biliard, skladové zásoby -alko,nealko. Možnosť prevádzkovania aj kuchyne - momentálne nie je zariadená. Súčasťou pivárne je aj letná terasa pre cca 100...
18.01.2018
počet videní: 1x
IBA U NÁS!!! PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR 83 m2, DUBNICA NAD VÁHOM.
450 EUR/mesiac
Dubnica nad Váhom
Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!! Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor 83 m2, Dubnica nad Váhom. Má nové kompletné zariadenie. Priestor je rozdelený na dve časti - fajčiarsku a nefajčiarsku zónu. V lete možnosť letnej terasy. Sociálne zariadenia sú nové a rozdelené na dámske a pánske WC. Každé má samostatný vstup. Cena nájmu 450,-Eur +energie. Depozit po dihide s majiteľom. Možnosť usporiadať priestor pre vlastné potreby.
18.01.2018
počet videní: 91x
Ponúkame na prenájom priestory v Dubnici nad Váhom
dohodou
Dubnica nad Váhom
Ponúkame na prenájom priestory vhodné na organizovanie zábav, diskoték, stužkových a pod. Priestor je vybavený sedačkami, stolíkmi, barovým pultom, pódiom. Priestor sa skladá z veľkej sály (490 m2), dvoch šatní, WC a skladu. Pred budovou parkovisko a v blízkosti autobusová zastávka. Cena za prenájom je 1500 €/mesiac spolu s vykurovaním, náklady na vodu a elektrickú energiu hradí prenajímateľ. Cena je uvedená bez DPH.
16.01.2018
počet videní: 33x
HISTORICKÁ STAVBA Z 1814
dohodou
Borčice
Do pozornosti... Dáme do dlhodobého prenájmu historický objekt kaštieľa v Borčiciach, po komplexnej rekonštrukcii, zariadený, 1200 m2. Park je udržiavaný, 10000 m2. Dobrá dostupnosť, iba 3 min. od diaľnice TN-ZA. Vhodné pre cateringové a eventové spoločnosti, prevádzkovateľov gastronomických zariadení, šéfkuchárov, a teamov čo vidia príležitosť rozšíriť a zhodnotiť svoje podnikanie. Informácie tel. 0905750110.
20.11.2017
počet videní: 3x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.