Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj výrobná hala s rozsiahlym pozemkom

Cena: 450 000 EUR
Kategória: Iný komerčný objekt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Rovňany, Rovňany
Okres: Poltár
Úžitková plocha: 2749 m2
Aktualizácia: 11.01.2017

Popis:
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu v Banskobysrickom kraji, obec Rovňany.

K dispozícii dávame výrobnú halu v Banskobystrickom kraji, okres Poltár, obec Rovňany. Hala má celkovú úžitkovú plochu 2.748 m2, je z časti rekonštruovaná. Pôvodne slúžila ako kartonáreň, súčasný vlastník urobil rozsiahlu rekonštrukciu ktorá nie je úplne dokončená. Hala je rozdelená na výrobnú časť o veľkosti viac ako 1.100 m2, skladovú časť o veľkosti 538 m2, expedíciu o veľkosti 466 m2, kancelárie o veľkosti 81 m2. Zvyšok tvoria sociálne zariadenie a ostatné zázemie. Budova má nakladaciu rampu pre kamióny. K areálu vedie betónová prístupová cesta. 

Halu je možné využiť na výrobné procesy rôzneho druhu, ako aj na skladovacie účely. Obec Rovňany sa nachádza v blízkosti Rimavskej Soboty, Lučenca, Banskej Bystrice. Je prístupná na všetky smery, cez Banskú Bystricu smer na Bratislavu, Českú republiku aj na sever smer Poľsko. Taktiež sa dá odtiaľ dostať na východ smer Košice a Ukrajinu, ako aj na juh smer Maďarská republika. 

Cena 450.000 €, možnosť dohody.

Realitný servis našej RK zahŕňa:

Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
Kompletný poradenský servis
Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv)
Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
Katastrálne správne poplatky vo výške 66 €  (vlastnícke právo)
Realitné,daňové a hypotekárne poradenstvo                                          Zabezpečenie znaleckého posudku,

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu)


Kontakt:
Kompletreal,s.r.o.
Michalská 9
81101 Bratislava

Realitný maklér:
Roman Švihran
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.