Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realEUROPA-Katarínska Huta,LC,RS na predaj budova školy,SUPER PONUKA- CENA, DOBRÁ INVESTÍCIA !

Cena: 19 490 EUR
Kategória: Iný komerčný objekt / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Cinobaňa, Cinobaňa
Okres: Poltár
Úžitková plocha: 800 m2
Aktualizácia: 19.01.2017

Popis:
EUROPA- na predaj budova historickej školy v obci Katarínska Huta okr. Poltár - VEĽKOLEPÁ PONUKA na podnikateľský zámer a skvelá investícia za VÝBORNÚ CENU !

Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú,podpivničenú budovu, ktorá ešte pamätá detský džavot detí , no zub času jej dal nové nasmerovanie a tak sa naskytla možnosť realizovať sa v širokom meradle, či už ako prestavba na dom dôchodcov, dom sociálnych služieb, penzión, školu v prírode... s pozemkom určeným na relax a oddych a to za skvelú cenu.
Budova stojí na pozemku o rozlohe 2600 m2, pôdorys stavby je cca 280 m2. Na tento objekt má súčasný majiteľ vypracovanú projektovú dokumentáciu „Dom pre seniorov“, „Hospic“, ktorá je veľkoryso ponúkaná v cene uvedenej stavby. Budova má v súčasnom stave 3 podlažia, povalu a pivničné priestory pod celým objektom. Drevené trámy, ktoré tvoria krov strechy sú zdravé a suché, strešná krytina je miestami poškodená. Na poschodia vedú široké betónové schody, ktoré sú v dobrom stave. Na povalu vedie schodisko drevené.Všetky inžinierske siete vrátane plynu sú pri objekte.
Obec Cinobaňa ,časť Katarínska Huta leží v regióne Novohrad,na úpätí Slovenského Rudohoria. Prechádzkami popri Cinobánskom potoku sa dostaneme do tých najkrajších kútov tohto kraja. Listnaté a ihličnaté lesy, horské lúky, ticho, čistý vzduch, roztrúsené domčeky, studničky s krištáľovo čistou vodou ...To všetko ponúka akoby časom chránená lokalita.
V obci je kvalitná občianska vybavenosť.

Cena nehnuteľnosti aj s pozemkom: 19 490 .- EUR
Projektová dokumentácia a stavebné povolenie v cene nehnuteľnosti !!!

Marcela Tokárová
Realitná maklérka
Mobil: 0917 777 452
e-mail: marcela.tokarova@rkeuropa.sk
EUROPA realitná kancelária Banská Bystrica

Servis realitnej kancelárie zahŕňa:
1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.
2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.
3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.
4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Kontakt:
EUROPA - realitná kancelária
Štúrova 12
81102 Bratislava

Realitný maklér:
Marcela Tokárová
Tel.: 0918 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.