Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - KP DEVELOPMENT, s.r.o.

Adresa:
KP DEVELOPMENT, s.r.o.
Nám. SNP 22
81101 Bratislava

Tel.: 0903810007
E-mail: cvikotova@kpdevelopment.sk
Web: www.kpdevelopment.sk

Popis: Developerská spoločnosť pôsobiaca v Trnave. Ponúkame na predaj byty v novej skolaudovanej novostavbe Bytový dom CASSALLE na Beethovenovej 33 v Trnave. Byty s loggiou, vlasným parkovacím státím. Slušný štandard a kvalita prevedenia, zaujímavá cena, možnosť nasťahovať sa ihneď.


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.