Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realObjekt pre obchod Krupina dám do prenájmu

Počet ponúk: 7 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájom obchodného priestoru v Krupine
100 EUR/mesiac
Krupina
Ponúkame Vám na prenájom prízemný obchodný priestor v Krupine. Výmera priestoru je 25 m2 a prešiel kompletnou rekonštrukciou, priestor má vlastné merače. Je možné využiť ho na obchod alebo služby. Cena nájmu je 100 Eur/mesiac+energie. Viac informácií v realitnej kancelárii.
21.07.2017
počet videní: 15x
Prenájom obchodného priestoru v Krupine
150 EUR/mesiac
Krupina
Ponúkame Vám na prenájom prízemný obchodný priestor v Krupine. Výmera priestoru je 50 m2 a prešiel kompletnou rekonštrukciou, priestor má vlastné merače. Je možné využiť ho na obchod alebo služby. Cena nájmu je 150Eur/mesiac+energie. Viac informácií v realitnej kancelárii.
21.07.2017
počet videní: 8x
Ponuka obchodných priestorov do nájmu v Krupine
dohodou
Krupina
RK realitná kancelária ponúka do nájmu obchodné priestory v centre mesta Krupina o výmere 300 m2. Cena nájmu v realitnej kancelárií.
21.07.2017
počet videní: 0x
Ponuka obchodného, kancelárskeho priestoru do nájmu v Krupine
dohodou
Krupina
RK realitná kancelária ponúka do nájmu obchodné priestory v podchode vedľa VÚB banky na Svätotrojičnom námestí. Podlahová plocha je 15 m2. Výška nájmu dohodou.
07.06.2017
počet videní: 5x
Ponuka lukratívnych obchodných priestorov do nájmu
550 EUR/mesiac
Krupina
Ponúkame do nájmu lukratívny obchodný priestor v polyfunkčnom dome na Obchodnej ulici, situovaný na prízemí. Priestor o ploche 126 m2 , s výkladovými oknami do ulice, podlahovým kúrením. Výška nájmu 550,- eur mesačne vrátane energií.
08.03.2017
počet videní: 16x
dohodou
Krupina
Ponúkame do nájmu pekné obchodné priestory v Cechovom dome na námestí. Priestory sú vhodné na zriadenie kancelárií, štýlovej reštaurácie, predajných priestorov, ambulancií a podobne. Podlahová plocha je 190 m2. Cena nájmu dohodou. Vchod do budovy je priamo z námestia, na poschodie vedie pôvodné drevené schodisko. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou. Možnosť parkovania priamo na námestí pred budovou.
17.02.2017
počet videní: 10x
Ponuka obchodných priestorov do nájmu
dohodou
Krupina
Ponúkame do nájmu lukratívny obchodný priestor v centrálnej mestskej zóne, na Svätotrojičnom námestí v Krupine, čo je najfrekventovanejšia časť mesta. Vchod je priamo z ulice, zároveň sú do ulice orientované dve veľké výkladové okná. V dosahu je k dispozícii parkovisko na námestí. Priestor je rozdelený na tri časti: prednú časť s výkladmi do ulice a úžitkovou plochou 40 m2, prostrednú časť s úžitkovou plochou 15 m2 a sociálne zariadenie s oddelenými toaletami. Polyfunkčná budova aj samotný...
27.12.2016
počet videní: 7x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.