Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitné kancelárie > Levice

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
Prvá stranaPredošlá strana345Ďalšia stranaPosledná strana
počet ponúk: 0

Ondrej Pokoraczky

Dopravná 2434/5
Levice (okres: Levice)
Popis:
počet ponúk: 135

Ružena Kondllová-HAUSREAL

Viničná 109/33
Veľký Ďur (okres: Levice)
Popis: Ružena Kondllová-HAUSREAL Poľná 6 934 01 Levice Vítame Vás na stránkach realitnej kancelárie Ružena Kondllová-HAUSREAL, ktorá vznikla v r. 2016. Nadväzuje tak na viac ako 9 ročné skúsenosti v tejto oblasti, ktoré získala ako konateľka v spoločnosti Georeality s.r.o. Levice. Hlavnou snahou našej realitnej kancelárie je poskytnúť klientom, maximálny komfort a komplexné služby na profesionálnej...
počet ponúk: 0

RIDEG, s.r.o.

Lipová 10
Levice (okres: Levice)
Popis: Špedičná spoločnosť
počet ponúk: 55

DANUVIUS real, s.r.o.

192
Jur nad Hronom (okres: Levice)
Popis:
počet ponúk: 27

R&MZ reality s.r.o.

Mlynská 2
Levice (okres: Levice)
Popis:
počet ponúk: 2

ecoZaklady s.r.o.

Južná 15
Levice (okres: Levice)
Popis: Sme stavebná firma pôsobiaca na slovensku od roku 2009.Zaoberáme sa realizáciou základových dosiek a stavieb rodinných domov na penovom skle.Tak isto sa zaoberáme predajom dekoračných dlaždíc z pohľadového betónu.V lokalite Krížny Vrch pri Leviciach realizujeme dve stavby zdravých rodinných domov bez použitia polystyrénov.
počet ponúk: 0

Dražby a reality PAMAŠA, s.r.o.

Kalvínske námestie 2
Levice (okres: Levice)
Popis:
počet ponúk: 1

Common property, s.r.o.

Kalnická cesta 12
Levice (okres: Levice)
Popis:
Prvá stranaPredošlá strana345Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.