Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitné kancelárie > Martin

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
Prvá stranaPredošlá strana12Ďalšia stranaPosledná strana
počet ponúk: 949

Reality Alpia

A. Kmeťa 24
Martin (okres: Martin)
Popis: Sme najväčšia realitná spoločnosť v regióne severného Slovenska a z toho vyplývajúcou výhodou pre Vás je predpoklad skúseností, serióznosti, kvality, odbornosti a profesionality našej práce. Všetky pobočky sú vo výlučnom vlastníctve Realitnej kancelárie Alpia. Na riešení vašich problémov sa podieľajú nielen realitní makléri danej lokality, ale aj vedenie spoločnosti a pri ich riešení sú využívané...
počet ponúk: 86

Reality ASTORIA, s.r.o.

M. R. Štefánika 10
Martin (okres: Martin)
Popis: Kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností.
počet ponúk: 8

Reality Turiec s.r o.

Mudroňova 43
Martin (okres: Martin)
Popis: Realitná kancelária zaoberajúca sa celou škálou realitných činností. Ponúkame vám naše skúsenosti s prácou s realitami v našom regióne. Naša kancelária si zakladá na osobnom prístupe, každý vzťah s naším klientom je založený na právnom základe a vzájomnej dohode. Naše štandardné zmluvy sprostredkujeme na základe zmluvy o sprostredkovaní. Poskytujeme kompletné realitné a finančné služby.
počet ponúk: 0

Maxima Reality s.r.o.

nám. S. H. Vajanského č. 2
Martin (okres: Martin)
Popis: Realitná kancelária
počet ponúk: 24

Realitná kancelária DR, s. r. o.

M.R.Štefánika 8
Martin (okres: Martin)
Popis: Realitná kancelária DR s.r.o. Martin sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov pre fyzické a právnické osoby. Špecializujeme sa na nehnuteľnosti v Turci, čiže v okrese Martin, Turčianske Teplice a okolí.
počet ponúk: 60

Reality AK, spol. s r.o.

Milana Rastislava Štefánika 66
Martin (okres: Martin)
Popis: Realitná kancelária Reality AK sprostredkováva predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností v Martine, okres Martin kraj Žilinský a okolí všetkého druhu Rodinný dom, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, 5 izbový byt a viac, pozemok, chata, kancelária, obchodný priestor, hala, sklad, pôda, les a iné. Ponúka služby účtovníctvo a sprostredkovanie úveru.
počet ponúk: 56

Real Reality Development s.r.o.

Andreja Kmeťa 28
Martin (okres: Martin)
Popis: Spoločnosť Real Reality Development s.r.o., ktorá sa svojou prevádzkou, rozsahom i komplexnosťou poskytovaných služieb radí medzi špičku na slovenskom trhu. V našej spoločnosti poskytujeme tieto služby: FINANCOVANIE: • odborné poradenstvo v oblasti bankových produktov (HÚ, bezúčelový a účelový spotrebný úver) pri realizácii investičných zámerov klienta SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE: •...
počet ponúk: 11

Božena Simonidesová, Reality Simply

M. R. Štefánika 52
Martin (okres: Martin)
Popis: realitná kancelária
počet ponúk: 24

MTS Reality, s.r.o.

Škultétyho 4
Martin (okres: Martin)
Popis:
počet ponúk: 6

M-Interior, s.r.o.

Valčianska dolina 1060
Valčianska dolina (okres: Martin)
Popis: Spoločnosť sídli v stredisku cestovného ruchu Valčianska dolina. Zaoberá sa hlavne ubytovacími službami. V súčasnej dobe prebieha výstavba investičných apartmánov, ktoré chceme ponúknuť na predaj.
počet ponúk: 39

Reality D.P.A.

Československej armády 8B
Martin (okres: Martin)
Popis:
počet ponúk: 41

LIF REAL

Červenej armády 1
Martin (okres: Martin)
Popis:
počet ponúk: 0

Lucia Jonášová

M.R.Štefanika 36
Martin (okres: Martin)
Popis: Som finančný expert, ktorý svojim klientom pomáha predávať nehnuteľnosti a zároveň dohliadam na dotiahnutie všetkých právnych úkonov s tým spojené. Viem byť veľmi nápomocná pri financovaní nehnuteľnosti a hlavne vďaka svojim niekoľkoročným skúsenostiam. Právne ma zastrešuje realitná kancelária Reality BL s.r.o. s ktorou spolupracujem.
počet ponúk: 0

obec Sučany

Námestie SNP 31
Sučany (okres: Martin)
Popis: predaj pozemku KN 538/1, 538/3 katastrálne územie Sučany
počet ponúk: 90

Reality Center, s.r.o.

M. R. Štefánika 58 58
Martin (okres: Martin)
Popis: Spoločnosť Reality Center, s.r.o. bola založená s cieľom poskytnúť klientom profesionálne a komplexné služby na trhu nehnuteľností. Dôraz je kladený predovšetkým na odbornú znalosť pracovníkov, tiež na ústretovosť a snahu splniť požiadavky zákazníkov.
Prvá stranaPredošlá strana12Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.