Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Bzovík

Počet ponúk: 6 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Predaj rodinný dom so záhradou BZOVÍK - zníčená cena!
29 900 EUR
Bzovík
Realitná kancelária MH Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Bzovík pri Krupine, dom pozostáva z dvoch miestností, kuchyne, WC, kúpeľne, ďalej k nemu prislúcha komora, hosp.budova, garáž a priestranná záhrada s ovocnými stromami. IS – obecný vodovod + studňa, elektrika, kúrenie – lokálne na tuhé palivo, odpad – septik. Dom je kopu voľný. Cena – 29.900,- Eur, rozloha pozemku – 1 899m2. V prípade záujmu volajte na tel.č. 0917 296 721.
15.02.2018
počet videní: 53x
Predaj rodinný dom JALŠOVÍK
28 500 EUR
Bzovík
Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci pri Krupine – Jalšovík, dom pozostáva z kuchyne, 4 miestností, kúpeľňa s WC, 2x komora, ďalej k domu prislúcha vinná pivnica, garáž, letná kuchynka, dielňa a záhrada. IS – obecný vodovod, elektrika, odpad – septik, kúrenie – ústredné na tuhé palivo. Dom sa nachádza na okraji obce, poskytuje súkromie na bývanie alebo chalupárčenie. Cena – 28 500,- Eur, rozloha pozemku – 1 922 m2. V prípade záujmu volajte na tel.č. 0917 296 721.
15.02.2018
počet videní: 40x
Predaj jednoizbový byt v obci Bzovík.
18 000 EUR
Bzovík
RK realitná ponúka na predaj jednoizbový byt v tehlovom bytovom dome v obci Bzovík. K bytu prislúcha časť povaly, kôlňa na drevo a pivničné priestory. Kúrenie je zabezpečené akumulačnými pecami a peknou kachľovou pecou na pevné palivo v izbe.
07.02.2018
počet videní: 4x
Predaj dvojizbový byt v obci Bzovík.
26 000 EUR
Bzovík
RK realitná kancelária ponúka na predaj pekný dvojizbový byt v tehlovom bytovom dome v obci Bzovík. Byt sa skladá z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety, špajze, chodby. Zároveň k bytu prislúcha časť povaly ako odkladací priestor, pivnica v suteréne, samostatne stojaca kôlňa vedľa bytového domu. Kúrenie je zabezpečené akumulačnými pecami.
06.02.2018
počet videní: 35x
Na predaj murovaná garáž v obci Bzovík.
4 000 EUR
Bzovík
RK realitná kancelária ponúka na predaj murovanú garáž o ploche 17 m2.
06.02.2018
počet videní: 9x
Predaj štvorizbového bytu na Bzovíku
dohodou
Bzovík
RK realitná ponúka na predaj štvorizbový byt v tehlovom bytovom dome v obci Bzovík. Byt vznikol spojením dvoch (jedno a dvojizbového bytu), čím získal majiteľ štvorizbový byt s dvoma kúpeľňami, dvoma toaletami, špajzou, dvoma chodbami. Byt zaberá duhé nadzemné podlažie z dvoch. Zároveň k bytu prislúcha pol plochy povaly ako odkladací priestor, dve pivnice v suteréne, samostatne stojaca kôlňa vedľa bytového domu. Spolu s bytom sa predáva samostatne stojaca garáž. Kúrenie je zabezpečené akumulačnými...
29.01.2018
počet videní: 2x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.