Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Domaníky

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Na predaj lesné pozemky v Domaníkoch, okres Krupina
6 359 EUR
Domaníky
Realitná kancelária JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj lesné pozemky o výmere 14130 m2, ktoré sa nachádzajú vedľa seba, delí ich len potok. Pozemky sa predávajú v celku, nejedná sa len o podiel.Cena: 0,45 Eur za 1 m2. V prípade záujmu prosím kontaktujte p.Jozefa Sedliaka na tel. č.0915 510 077 alebo e-mailom na realityjodes@realityjodes.sk. Pekný deň.
17.01.2019
počet videní: 85x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.