Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Háj

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Predaj st. pozemku v Ďurďošíku - nová IBV lokalita
55 000 EUR
Háj
Ponúkam na prenájom prízemné kancelárske priestory o celkovej výmere 29 m2. Jedná sa o 2 kancelárie ktoré sú prepojené, súčasne prístupné každá z chodby samostatne. Vybavenie: kuchynka, sociálne zariadenie na chodbe. Kancelárie sú po rekonštrukcii. Voľné od 01.02.2018. Cena 350 EUR mesačne vrátane energii.
12.02.2018
počet videní: 8x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.