Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Lopuchov

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Chalupa na 36 árovom pozemku - Lopúchov
24 000 EUR
Lopuchov
Rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza 25km od Prešova v obci Lopúchov. Vchod je z dvora priamo do kuchyne. Z nej sa prechádza vľavo do priestrannej prednej izby a vpravo do menšej miestnosti. V prednej časti je pivnica. Na pozemku stojí letná kuchyňa. Zavedená je elektrina, vlastná studňa na pozemku a plynové potrubie v prednej časti. Po rekonštrukcií môže slúžiť ako chalupa. prípadne pozemok sa dá využiť na výstavbu nového domu.
09.08.2018
počet videní: 7x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.