Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Nový Salaš

Počet ponúk: 2 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Pozemok
18 000 EUR
Nový Salaš
Ponúkame na predáj tento veľmi pekný slnečný a rovinatý pozemok o rozlohe 2367 m2 v obci Nový Salaš. Dedinka je vzdialená od Košíc 28km, asi 30min autom. Pozemok je bez IS, ale v blízkej budúcnosti sa plánuje so zavedením el.energie (predpríprava). Pozemok je v tichej lokalite končiaci pri lese. Ideálne bývanie alebo rekreácia pre rodiny s deťmi alebo pre toho, kto hľadá pokojný oddych v prírode mimo ruchu mestského života. Prečo utekať za hranice, keď aj u nás môže byť pekne.
19.01.2019
počet videní: 129x
Predaj: stavebný pozemok, Nový Salaš, Košice - okolie, 4.960m2
dohodou
Nový Salaš
Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Nový Salaš. Pozemok sa nachádza na okraji obce, 4.960m2. Minimálna šírka pozemku je 35m,  terén rôznej členitosti / mierny svah a rovina /. Pozemok je vhodný aj na dva rekreačné pozemky. Pristupová cesta je do 1/3 pozemku. Tichá lokalita, orientácia J/V. Dohoda na cene možná. Cena 5,50EUR/m2.
17.01.2019
počet videní: 37x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.