Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Nový Salaš

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Predaj: stavebný pozemok, Nový Salaš, Košice - okolie, 4.960m2
24 800 EUR
Nový Salaš
Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Nový Salaš. Pozemok sa nachádza na okraji obce, 4.960m2. Minimálna šírka pozemku je 35m,  terén rôznej členitosti / mierny svah a rovina /. Pozemok je vhodný aj na dva rekreačné pozemky. Pristupová cesta je do 1/3 pozemku. Tichá lokalita, orientácia J/V. Dohoda na cene možná. Cena 5,50EUR/m2.
21.02.2018
počet videní: 6x
Na predaj pozemok,Nový Salaš,Košice-okolie
7 499,34 EUR
Nový Salaš
Na predaj pozemok v Novom Salaši, Košice - okolie, OV, v zastavanej časti obce, o výmere 549 m2, elektrina v blízkosti pozemku, voda sa obci rieši vlastnou studňou, kanál žumpou alebo čističkou, plyn v obci nie je. Cena 7500 EUR, v cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou a provízia RK, nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa.Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich poradcov, ktorí Vám sprostredkujú poskytnutie najlepšej...
15.02.2018
počet videní: 21x
Pozemok Nový Salaš, Košice - okolie (13/18)
58 000 EUR
Nový Salaš
Predáme slnečný rovinatý pozemok o rozlohe 4270 m2 vcelku nachádzajúci sa v obci Nový Salaš s krásnym výhľadom na Slánske vrchy. Nehnuteľnosť je určená pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a blízkosť prírody z možnosťou bývania. Rozmery pozemku sú 25 x 167m. Z inžinierskych sietí je v dosahu elektrická energia a vjazd z asfaltovej cesty.
11.02.2018
počet videní: 7x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.