Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Pokryváč

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Pozemok v Pokryváči
37 800 EUR
Pokryváč
Ponúkame na predaj pozemok v centre obce Pokryváč. Nehnuteľnosť o výmere 5400 m2 sa nachádza v tichej lokalite s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Pozemok ponúka možnosť investície – výstavby rekreačných chát, rodinných domov, zvieracej farmy, ale aj na poľnohospodárske využitie. Výhodou danej investície je nekomerčná lokalita, s neporušenou architektúrou dolnooravského vidieka.
31.12.2018
počet videní: 258x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.