Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Prenčov

Počet ponúk: 5 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Hospodárska budova a pozemok Prenčov
8 800 EUR
Prenčov
Reality AK ponúka na predaj hospodársku budovou v obci Prenčov, neďaleko Banskej Štiavnice.Hospodárska budova má rozlohu 217 m2 ,kamenná zachovalá stavba,so sedlovou strechou,pokrytá škridlou.Má 2 spojené časti - bývalá maštaľ a veľká stodola, priechodná z 2 smerov. K budove patrí záhrada.Celý pozemok je rovinatý,slnečný, s ovocnými stromami,prístupný poľnou cestou, s možnosťou napojenia na vodovod elektrinu.
11.01.2019
počet videní: 109x
Pozemok  a hospodárska budova Prenčov
8 800 EUR
Prenčov
Reality AK ponúka na predaj pozemok v obci Prenčov,neďaleko Banskej Štiavnice. Pozemok je v intraviláne obce rovinatý, slnečný, s ovocnými stromami,prístupný poľnou cestou, s možnosťou napojenia na vodovod a elektrinu. Na pozemku je kamenná hospodárska budova, ca 217 m2 so sedlovou strechou,pokrytá škridlou, je to bývalá stodola a maštaľ. Možnosť využitia na záhradkárenie, skladovanie, ale i výstavbu rodinného domu.
11.01.2019
počet videní: 175x
Predaj podielov urbárskeho pozemkového spoločenstva - Prenčov
4 800 EUR
Prenčov
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj podiely urbárskeho pozemkového spoločenstva obec Prenčov, katastrálne územie Prenčov, okres Banská Štiavnica. Ide o podiely na budovách, TPP, ornej pôde, lesných pozemkoch v celkovej výmere 9237,38m2. VŠEOBECNE: Lokalita: Prenčov, okres Banská Štiavnica PLATBA A CENA: 4.800,- eur (hotovosť)
10.01.2019
počet videní: 180x
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj moderný rodinný dom ponúkajúci komfortné bývanie v obci Prenčove, okres Banská Štiavnica.
110 000 EUR
Prenčov
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Prenčov, Banská Štiavnica * celková výmera: 593 m2 * obytná /zastavaná plocha domu: 135 / 82 m2 * počet izieb: 5 * terasa: 87 m2 * orientácia: terasa – východ * energetická náročnosť: nízko energetický, pevné palivo * mesto Banská Štiavnica: 12 km * mesto Krupina : 20 km * spojenie: SAD, cesta 1. triedy, * vek objektu: 2,5 r. POPIS NEHNUTEĽNOSTI: * prízemie: chodba, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, jedálňou a s výstupom na terasu, hosťovská izba, pracovňa,...
10.01.2019
počet videní: 68x
Podnikateľský objekt na predaj, Prenčov.
525 000 EUR
Prenčov
Ponúkame Vám na predaj aktuálne dokončenú budovu mäsovýrobu v obci Prenčov okres Banská Štiavnica. Objekt je vhodný na potravinársku výrobu, sklady a distribúciu, alebo iné využitie. Budova stojí na pôvodnom samostatne stojacom murovanom objekte so sedlovou strechou , ktorý bol kompletne prestavaný a rozlohou zväčšený v r. 2009-2015, Objekt v súčasnej dobe je vzájomne prevádzkovo- prepojeného objektu na podnikateľskú činnosť a ponúka novému majiteľovi okamžite vykonávať výrobnú činnosť,...
29.11.2018
počet videní: 103x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.