Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Ratka

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
PREDAJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ pôdy, okr.LUČENEC
dohodou
Ratka
RK ConsultingPlan Slovakia, s.r.o. ponúka na predaj poľnohospodársku pôdu v okrese Lučenec a to: Katastrálne územie Pleš - 7.684 m2 Katastrálne územie Ratka - 286.847 m2 Druh pozemku: Orná pôda a Trvalé trávne porasty. Spolu: 29,45 ha Cena: 0,35 eur/ m2 V cene je zahrnutý kompletný právny servis.
30.05.2018
počet videní: 6x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.