Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Rudinka

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Pozemok o rozlohe 5067 m2, Rudinka, okres Kysucké Nové Mesto, DOHODA
dohodou
Rudinka
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 5067 m2 v peknej prírodnej lokalite v extraviláne obce Rudinka. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý, je z neho pekný výhľad na obec a okolité hory. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta, v blízkosti sú postavené rodinné domy, ku ktorým vedie asfaltová cesta. Majiteľ uprednostňuje predaj pozemku ako celku, ale je tu možnosť ho predať aj po častiach. Z obce je výborná dopravná dostupnosť do mesta Žilina cca 6 km a Kysucké Nové Mesto cca 5 km. Je tu...
15.10.2018
počet videní: 45x
Dom na bývanie aj podnikanie Predaj/prenájom
dohodou
Rudinka
Ponúkame na predaj (príp. prenájom) murovaný, dvojpodlažný dom nachádzajúci sa v obci Rudinka. Dom je v súčasnom stave „hrubej stavby“ vhodný na dokončenie a úpravu podľa požiadaviek nového majiteľa. Celková výmera pozemku 1296 m2 z toho zastavané plocha 227 m2. Na pozemku je elektrina, vodovod, plyn, žumpa, spevnené parkovacie plochy. Ponúkaná nehnuteľnosť je svojou polohou a charakterom vhodná na bývanie ale aj na podnikateľské aktivity. Tel.: 0905 792 385.
12.10.2018
počet videní: 101x
Pozemok - Rudinka, 2998m2, cena: 49.998€
49 998 EUR
Rudinka
Ponúkame Vám na predaj pozemok v intraviláne obce Rudinka len kúsok od Žiliny v miernom svahu. Celkový pozemok má výmeru 2998 m2 delený prístupovou komunikáciou, na pozemku sa nachádzajú chránené lipy, ktoré nie je možné zrezať. Pozemok je na južnom svahu, slnečný, IS na hranici pozemku. Cena: 49.998 Eur. Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 3980, na tel. č.: 0910 86 11 86.
18.09.2018
počet videní: 30x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.