Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Senohrad

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Ponúkame na predaj pôvodnú chalupu v pokojnej obci Senohrad
dohodou
Senohrad
Ponúkame na predaj pôvodnú chalupu v pokojnej obci Senohrad. Jedná sa o rodinný domček s menšou vstupnou miestnosťou z ktorej sa vchádza samostatne do dvoch izieb. K domu prislúcha malá záhradka pri dome vo vlastníctve obce.
25.09.2018
počet videní: 199x
Ponúkame na predaj rodinný dom v  obci Senohrad
dohodou
Senohrad
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Senohrad. Predchádzajúci vlastník zrekonštruoval stavbu a prevádzkoval v nej picériu. Dispozičné riešenie: chodba, priestor picérie, kúpeľňa s toaletou, samostatné toalety, miestnosť pre personál. K domu prislúcha malá záhradka s terasou vo vlastníctve obce. Celková úžitková plocha cca 80 m2.
21.09.2018
počet videní: 113x
Predaj administratívno-obchodnej budovy Senohrad
dohodou
Senohrad
Milena Martušová (mimartusova@gmail.com, alebo 0918146617) ponúka na predaj administratívno-prevádzkovú budovu.Budova je dvojpodlažná. Prízemie pozostáva z kuchyne s jedálňou, skladové priestory pre kuchyňu, kotoľne v ktorej je sklad uhlia,sociálne príslušenstvo a archív. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza 7 kancelárskych priestorov, chodby a sociálne príslušenstvo. Druhé nadzemé podlažie pozostáva z veľkej zasadačky, menšej ancelárskej miestnosti a sociálneho zariadenia. Budova je...
22.07.2015
počet videní: 289x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.