Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Siladice

Počet ponúk: 4 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Rezervované !!! Siladice-pozemok na rodinný dom, výmera 600m2, ideálna šírka 20m, exkluzívne!!!
19 200 EUR
Siladice
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD v obci Siladice v krásnom tichom prostredí v zastavanej časti rodinných domov. Výmera pozemku je 600 m2 s ideálnou šírkou 20 m. Prístup k pozemku asfaltová cesta. Krásne prostredie tichá ulica, za domami je už len les. Všetky IS sú v dosahu. V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
13.08.2018
počet videní: 38x
Rezervované!!! Siladice-pozemok na rodinný dom, výmera 722m2, ideálna šírka 20m, exkluzívne!!!
23 104 EUR
Siladice
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD v obci Siladice v krásnom tichom prostredí v zastavanej časti rodinných domov. Výmera pozemku je 722 m2 s ideálnou šírkou 20 m .Vedie k nemu asfaltová cesta.Krásne prostredie ,tichá ulička, za domami je les. Všetky IS sú v dosahu. V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
13.08.2018
počet videní: 28x
Rezervované!!! Siladice-pozemok na rodinný dom, výmera 1322m2, ideálna šírka 20m, exkluzívne!!!
42 304 EUR
Siladice
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD v obci Siladice v krásnom tichom prostredí v zastavanej časti rodinných domov. Výmera pozemku je 1322 m2 s ideálnou šírkou 20 m. Tichá ulica blízko do lesa. Vedie k nemu asfaltová príjazdová cesta. Všetky IS sú v dosahu. V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
13.08.2018
počet videní: 37x
TRNAVA REALITY - PREDAJ - POZEMOK - SILADICE
85 500 EUR
Siladice
TRNAVA REALITY - ponúka na predaj pozemok o výmere 10258m2 v obci Siladice, okres Hlohovec. Nachádza sa v intraviláne vo vzdialenosti 100m od hlavnej cesty. Na pozemku je elektrina, ostatné siete v blízkosti pozemku. Možnosť využitia ako skladová plocha, logistika, na výstavbu priemyselných budov alebo haly,chov zvierat... Ihneď k dispozícii. Cena: 85.500,-Eur Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv , spracovanie návrhu...
12.08.2018
počet videní: 27x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.