Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Spišský Hrhov

Počet ponúk: 4 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
 Pozemok v Spišskom Hrhove
19 900 EUR
Spišský Hrhov
vbreality.sk-Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Spišský Hrhov, okr. Levoča. Pozemok má rozlohu 1012 m2, so šírkou 20,2m a dĺžkou 50m. Ide o pozemok v miernom južnom svahu, vhodný aj na výstavbu bungalovu. Pozemok je posledný v plánovanej výstavbe na konci novej ulice. K pozemku vedie asfaltová cesta a sú tam všetky inžinierske siete. V prípade potreby Vám náš odborník na dofinancovanie nehnuteľnosti pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver.
19.02.2018
počet videní: 4x
Stavebný pozemok v obci Spišský Hrhov
19 000 EUR
Spišský Hrhov
VBreality.sk ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Spišský Hrhov, okr. Levoča. Jedná sa o rovinatý pozemok o celkovej výmere 1551 m2 na ktorom sa nachádza staršia nehnuteľnosť a hospodárske budovy. Pred pozemkom sa nachádza prípojka elektriky, plynu ako aj vody. Na pozemku sa taktiež nachádza studňa. V prípade potreby Vám náš odborník na dofinancovanie nehnuteľnosti pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver.
19.02.2018
počet videní: 490x
Priemyselný park na predaj, Spišský Hrhov
805 000 EUR
Spišský Hrhov
Delta Property vám ponúka na predaj priemyselný park v katastri obce Spišský Hrhov okres Levoča. Rozloha ponúkanej nehnuteľnosti je 35 ha. Pozemky sú rovinatého charakteru, na hranici ktorých sa nachádzajú komplet inžinierske siete. Je možnosť kúpiť aj menšie rozmery, podľa potrieb záujemcu. VYUŽITIE: Najvhodnejšie zameranie priemyselného parku je  najmä na odvetvie potravinárstva, strojárenskeho priemyslu, automobilového a pod.  LOKALITA: Najväčšou devízou ponúkaného pozemku je nespochybniteľne...
16.02.2018
počet videní: 57x
Rodinný dom v Spišskom Hrhove
22 000 EUR
Spišský Hrhov
Zmeniť dispozíciu starého domu, niečo zbúrať, čo-to dostavať, vymeniť rozvody, nanovo urobiť všetky povrchové úpravy a zariadiť interiér tak, aby každého očaril... Už keď to človek počuje, začne v duchu počítať mesiace a tisíce. Ibaže Ponúkame Vám vizualizáciu domu aby sme Vám ukázali, že ani kompletná rekonštrukcia starého domu nemusí byť finančne náročná a na výsledok netreba čakať večnosť. Len sa do toho treba poriadne obuť.
16.02.2018
počet videní: 204x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.