Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Tarnov

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Podnikateľský objekt Tarnov
dohodou
Tarnov
Motorest, súpisné č. 211 v obci Tarnov, okres Bardejov, postavený na pozemku parcelné č. 1224/3, pozemky, parcely registra "C" evidované na katastrálnej mape ako parcelné č. 1224/3, druh pozemku zastavané plochy a nádvoria o výmere 588 m2 a parcelné č. 1224/22, druh pozemku zastavané plochy a nádvoria o výmere 3217 m2.
17.10.2018
počet videní: 11x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.