Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Uhorská Ves

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Penzión na Liptove, Uhorská Ves
220 000 EUR
Uhorská Ves
Ponúkame Vám na predaj penzión, ktorý sa nachádza v Uhorskej Vsi, neďaleko strediskovej obce Liptovský Ján – 1km.  Má obytnú plochu 200m2 a stojí na pozemku 1209m2. Trojpodlažná chalupa sa využíva ako penzión s kapacitou 22osôb  a to v troch zrekonštruovaných apartmánoch (na vrchnom podlaží) pre 2, 4 a 5 osôb. Ďalej je v penzióne na prízemí jedna 3-lôžková a dve 4-lôžkové izby. Apartmány majú vlastné toalety, kúpeľne a kuchynky. V prízemnej časti je aj spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť,...
15.01.2019
počet videní: 49x
Stavebný pozemok - Uhorská Ves - okr. Liptovský Mikuláš
145 000 EUR
Uhorská Ves
Pozemok s platným stavebným povolením  a s projektom na výstavbu koliby s ubytovaním. Nachádza priamo pri hlavnej ceste smerujúcej z Liptovského Mikuláša do Liptovského Hrádku, pri odbočke na Liptovský Ján. Všetky inžierske siete sú na pozemku.
11.01.2019
počet videní: 199x
Pozemok Lipt. Mikuláš - Uhorská Ves
346 761 EUR
Uhorská Ves
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovybudovanej rezidenčnej časti Uhorská Ves - Liptovský Mikuláš, cca 1,5 km od Liptovského Jána, ktorý je známym a vyhľadávaným turistickým centrom Liptova. Pozemok má výmeru 12 843 m2. Pozemok je pokračovaním rezidentnej stavby výstavby nových rodinných domov a je schválený na individuálnu bytovú výstavbu IBV.  V prípade záujmu alebo otázok ma kontaktujte - 0948 348 252, Nahálka Milan (topbyvanie.com).
19.01.2018
počet videní: 151x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.