Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReality Záborie

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Stavebný pozemok Záborie 700 m2
47 000 EUR
Záborie
VM REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 700 m2 v obci vzdialenej len 5 km od mesta Martin.Pozemok je svahovitý, rozmery pozemku 19 x 37.Zo sietí je k dispozícii elektrika a voda.Pozemok je vhodný pre niekoho, kto má záujem bývať v kľudnom prostredí v blízkosti prírody.Lokalita kde sa pozemok nachádza nie je zastavaná domami.Zabezpečíme vám aj výstavbu rodinného domu v spolupráci s partnerskou firmou VM REALITY.K dispozícii sú 4 stavebné pozemky o rozmere 700 m2.
11.02.2018
počet videní: 6x

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.