Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realByty Nové Zámky na predaj a prenájom

Počet ponúk: 574 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
NOVINKA Krásne prerobený 3 izbový byt na sídlisku JUH
63 800 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! Krásne prerobený 3 izbový byt na sídlisku JUH . Byt má nové plastové okná , nové murované jadro , novú sanitu , znížené stropy v celom byty , nová elektroinštalácia , nové interiérové a exteriérové dvere . K bytu patrí pivnica . Bytový dom je zateplený . Nízke nájomné !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 3x
NOVINKA 2 izbový prerobený byt na sídlisku JUH
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! 2 izbový prerobený byt na sídlisku JUH . Byt má lódžiu z kuchyne , špajzku , pivnicu , nové plastové okná , znížené stropy s bodovými svetlami , nové elektrické rozvody , nové interiérové a exteriérové dvere . Kuchynská linka je na mieru vyrobená so vstavanými spotrebičmi . V kuchyni a na chodbe je dlažba , v izbách je plávajúca podlaha. ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 7x
EXKLUZÍVNE LEN U MŇA
52 000 EUR
Nové Zámky
Ponúkam na predaj 2 izbový byt/prerobený na 3 izbový na sídlisku Juh,v Nových Zámkoch 64 m2. Byt je prerobený na 3 izbový, všetky izby majú plastové okná, v kuchyni je novšia kuchynská linka a má aj balkón. Jadro je pôvodné - možnosť úpravy podľa vlastných predstáv ale kúpeľňa je upravená na možnosť bezbarierové sprchovanie. Byt má aj tmavú komoru. Možnosť kúpy aj v hotovosti aj na úver. V tomto roku bude zateplenie bytového domu a budú sa meniť aj výťahy. Cena 52 000 €. V prípade záujmu...
21.07.2018
počet videní: 1x
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Veľký 3 izbový byt blízo autobusovej stanice
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Veľký 3 izbový byt blízo autobusovej stanice . Byt má 84 m2 , má plastové okná ( okrem balkónového okna ) , muravané jadro . Byt je vo veľmi dobrom stave . K bytu patrí špajzka , komora , balkón a pivnica . Blízko železničná a autobusová stanica . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 12x
ZNÍŽENÁ CENA !!! EXKLUZÍVNE LEN U NÁS 2 izbový byt
52 000 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKEND !!! Ponúkam na predaj 2 izbový byt/prerobený na 3 izbový na sídlisku Juh,v Nových Zámkoch 64 m2. Byt je prerobený na 3 izbový, všetky izby majú plastové okná, v kuchyni je novšia kuchynská linka a má aj balkón. Jadro je pôvodné - možnosť úpravy podľa vlastných predstáv ale kúpeľňa je upravená na možnosť bezbarierové sprchovanie. Byt má aj tmavú komoru. Možnosť kúpy aj v hotovosti aj na úver. V tomto roku bude zateplenie bytového domu a budú sa meniť aj výťahy....
21.07.2018
počet videní: 1x
Predáme 2 izbový byt prerobený na 3 izbový na Nábrežnej
61 500 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Predáme 2 izbový byt prerobený na 3 izbový na Nábrežnej ulici . Byt má murované jadro , nová elektroinštalácia , nové plastové okná , na mieru vyrobená kuchynská linka a Roll-dor skriňa na chodbe . Bytový dom je zateplený . Nízke režijné náklady !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 4x
EXKLUZÍVNE 3 izbový byt v obci Dubník s garážou
22 990 EUR
Dubník
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! EXKLUZÍVNE !!! 3 izbový byt v obci Dubník s garážou . Byt má 72 m2 , izby sú veľké , kuchysnká linka je nová . Jadro je murované , okná pôvodné . Kúrenie je plynové s radiátormi , teplú vodu zabezpečuje elektrický bojler. Voda je mestská , za domom je žumpa . Lokalita je kludná , tichá . K bytu patrí 2x balkón , veľká garáž , vlastná pivnica a spoločná pivnica . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 2x
Predáme 2 izbový byt prerobený na 3 izbový na Nábrežnej
61 500 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Predáme 2 izbový byt prerobený na 3 izbový na Nábrežnej ulici . Byt má murované jadro , nová elektroinštalácia , nové plastové okná , na mieru vyrobená kuchynská linka a Roll-dor skriňa na chodbe , špajzka a pivnica . Bytový dom je zateplený . Nízke režijné náklady !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 2x
Kompletne prerobený 1 izbový byt s balkónom 39 m2 na sídlisk
43 500 EUR
Nové Zámky
Z*N*Í*Ž*E*N*Á C*E*N*A !!! VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Kompletne prerobený 1 izbový byt s balkónom 39 m2 na sídlisku Juh . Byt má murované jadro , lódžiu , pivnicu 1 velkú izbu , na mieru vyrobenú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 2x
PONÚKAM NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V NOVÝCH ZÁMKOCH
55 000 EUR
Nové Zámky
-Ponúkam na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch -Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Má murované jadro,pôvodné okná,plávajúca podlaha v obývačke,pôvodné parkety v spálni,dlažbu na chodbe a v kúpeľni. -Pôvodná zachovaná kuchynská linka. V kúpeľni sa nachádza Vaňa. -Rozloha bytu je 68m2 s veľkým balkónom-7metrov Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, Kúpelne,kuchyne so zabudovanou zachovanou kuchynskou linkou a komorou.Dve nepriechodné izby s priamym vstupom na balkón a to zo spálne...
21.07.2018
počet videní: 5x
EXKLUZÍVNE !!! Prerobený 2 izbový byt s 10 metrovým balkónom
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! EXKLUZÍVNE !!! Prerobený 2 izbový byt s 10 metrovým balkónom . Byt má murované jadro , novú elektroinštaláciu , nové plastové okná , nové interiérové dvere. V cene bytu ostáva klíma , ROLL-DOR skriňa . K bytu patrí 10 metrový balkón prístupný z každej izby , špajzka , šatník , pivnica . Blízko škola , škôlka , obchody , autobusová zastávka . Polahová plocha bytu je 68 m2 . Izby sú nepriechodné . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 4x
EXKLUZÍVNE 3 izbový byt kompletne prerobený blízko stanice
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Polahová plocha bytu je 78 m2 . Predáme 3 izbový byt kompletne prerobený blízko stanice .Byt má murované jadro , nové plastové okná , znížené stropy , novú na mieru vyrobenú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi , nové vchodové a interiérové dvere . Bytový dom je zateplený !!! ILUSTRAČNÉ FOTKY !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 4x
NOVINKA 3 izbový byt kompletne prerobený blízko stanice
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! 3 izbový byt kompletne prerobený blízko stanice .Byt má murované jadro , nové plastové okná , znížené stropy , novú na mieru vyrobenú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi , nové vchodové a interiérové dvere . Bytový dom je zateplený !!! Polahová plocha bytu je 65 m2 . ILUSTRAČNÉ FOTKY !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 16x
NOVINKA !!! 2 izbový byt s dvomi balkónmi pri stanici
55 800 EUR
Nové Zámky
Z*N*Í*Ž*E*N*Á C*E*N*A !!! VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! 2 izbový byt s dvomi balkónmi pri stanici . Byt má murované jadro , nové plastové okná , na mieru vyrobenú kuchynskú linku . Podlahová plocha bytu je 60 m2 . K bytu patrí 2x balkón , pivnica a kočíkáreň . Tichá lokalita , bezproblémové parkovanie . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 3x
NOVINKA EXKLUZÍVNE IBA U NÁS 2 izbový byt s balkónom blízko autobusovej stanice
57 000 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ! 2 izbový byt s balkónom blízko autobusovej stanice . Byt má murované jadro , novšiu kuchynskú linku a pivnicu . K bytu patrí balkón . Podlahová plocha bytu je 60 m2 . Bytový dom je zateplený . Možnosť kúpiť aj s nábytkom za symbolickú cenu !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 4x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.