Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realByty Nové Zámky na predaj a prenájom

Počet ponúk: 574 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
NOVINKA 2 izbový byt na Gogolovej ulici
54 000 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! 2 izbový byt na Gogolovej ulici. Byt má plastové okná , ináč pôvodný stav . Balkón je z obývačky . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 2x
NOVINKA !!! Veľký 1 izbový byt na Nábrežnej ulici s dvomi balkónmi
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! Veľký 1 izbový byt na Nábrežnej ulici s dvomi balkónmi . Byt má plastové okná , murované jadro , novú kuchynskú linku , špajzku a pivnicu . ILUSTRAČNÉ FOTKY !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 6x
Pekný 4 izbový byt kompletne prerobený na Nábrežnej ulici
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Polahová plocha bytu je 84 m2 . Predáme 4 izbový kompletne prerobený byt na Nábrežnej ulici .Byt má murované jadro , nové plastové okná ,novú na mieru vyrobenú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi , nové vchodové a interiérové dvere . Bytový dom je zateplený !!! K bytu patrí špajza , balkón a pivnica . ILUSTRAČNÉ FOTKY !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 2x
N*O*V*I*N*K*A !!! Na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt blízko centra mesta
dohodou
Nové Zámky
Na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt blízko centra mesta . Byt je kompletne prerobený od základov . Okná sú nové plastové , jadro je nové vymurované s peknými novými obkladačkami . Kuchynská linka je na mieru vyrobená . V izbách je plávajúca podlha . Izby sú velké 6 metrové . Cena dohodou !!! Bytový dom je zateplený . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 5x
EXKLUZÍVNE ! Predáme 2 izbový byt s balkónom blízko autobusovej stanice
47 000 EUR
Nové Zámky
ZNÍŽENÁ CENA !!! VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY!!! EXKLUZÍVNE ! Predáme 2 izbový byt s balkónom blízko autobusovej stanice . Byt má murované jadro , nové plastové okná , novú kuchynskú linku na mieru vyrobenú so vstavanými spotrebičmi . V izbách je plávajúca podlaha v kuchyni pekná nová dlažba . K bytu patrí velký balkón a pivnica .
21.07.2018
počet videní: 4x
Na predaj 3 izbový byt 68 m2 s balkónom blízko centra mesta
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Na predaj 3 izbový byt 68 m2 s balkónom blízko centra mesta . Byt bude kompletne prerobený . K bytu patrí balkón , komora , špajza a pivnica . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 4x
Predáme velký 84 m2 3 izbový byt na sídlisku JUH
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Predáme velký 84 m2 3 izbový byt na sídlisku JUH . Byt má murované jadro , nové pastové okná , novú na mieru vyrobenú kuchynskú linku , novú roll-dor skriňu . V izbách je plávajúca podlaha , na chodbe dlažba . K bytu patrí balkón a špajza . Byt má dve 6 metrové a jednu 5 metrovú izbu . FOTKY SÚ ILUSTRAČNÉ !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 3x
Predáme kompletne prerobený 3 izbový byt na Gábora Bethlena
dohodou
Nové Zámky
Predáme kompletne prerobený 3 izbový byt na Gábora Bethlena . Byt má 84 m2 , balkón , velkú pivnicu . Vchodové dvere sú nové bezpečnostné . Kuchynská linka je na mieru vyrobená so vstavanými spotrebičmi . V byte sú nové medené elektrické rozvody , znížené stropy s LED bodovými svetlami , nové vnútorné dvere novou obložkovou zárubňou . V izbách je plávajúca podlaha , na chodbe a v kuchyni dlažba . Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie . Blízko škola , škôlka a centrum . Bytový dom...
21.07.2018
počet videní: 3x
Na predaj 2 izbový kompletne prerobený byt s balkónom pri autobusovej stanici
dohodou
Nové Zámky
Na predaj 2 izbový kompletne prerobený byt pri autobusovej stanici s balkónom . V byte je komplet nová prerábka . Nové murované jadro s novou sanitou , znížené stropy s bodovými svetlami , nová na mieru vyrobená kuchynská linka , nová dlažba v kuchyni a na chodbe , nové interiérové a exteriérové dvere , vstavené spotrebiče v cene . Byt bol kompletne zrekonštruovaný . Cena dohodou . ODPORÚČAME !!! FOTKY SÚ ILUSTRAČNÉ !!!
21.07.2018
počet videní: 1x
NOVINKA !!! Kompletne prerobený 2 izbový byt
dohodou
Nové Zámky
NOVINKA !!! Kompletne prerobený 2 izbový byt . Bytový dom je zateplený . Kúpelňa je murovaná s novou sanitou . V celom byte sú znížené stropy s LED bodovými svetlami , nové elektrické rozvody , nová kuchynská linka na mieru vyrobená , nové vchodové bezpečnostné dvere , nové interiérové dvere s novou obložkovou zárubňou . V izbách je plávajúca podlaha , v kuchyni a na chodbe vysokolesklá dlažba . K bytu patrí špajza . FOTKY SÚ ILUSTRAČNÉ Z TAK ISTO PREROBENÉHO BYTU !!!
21.07.2018
počet videní: 1x
EXKLUZÍVNE Kompletne prerobený 2 izbový byt s balkónom
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! EXKLUZÍVNE !!! Kompletne prerobený 2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta . Byt má nové murované jadro , nové elektrické vedenie / medené káble / , nové vchodové dvere , nové interiérové dvere s obložkovou zárubňou , novú kuchynskú linku na mieru vyrobenú so vstavanými spotrebičmi . K bytu prislúcha balkón a pivnica . Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom . Bytový dom je zateplený , nový moderný výťah . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 1x
Kompletne prerobený 3 izbový /84m2/ byt na Gábora Bethlena
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Kompletne prerobený 3 izbový /84m2/ byt na Gábora Bethlena . Byt je komplet nanovo prerobený . Elektrické rozvody sú nové medené , v kazdej miestnosti je znížený strop s bodovým LED osvetlením , v izbách nová plávajúca podlaha , v kuchyni a na chodbe nová vysokolesklá dlažba , kúpelňa je nanovo vymurovan s novým vysokolesklým obkaldom , vaňou a umývadlom , nové vchodové bezpečnostné dvere , nové inteiérové dvere s novou obložkovou zárubňou , v kuchyni...
21.07.2018
počet videní: 8x
NOVINKA Predáme 1 izbový byt v centre mesta s balkónom
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! Predáme 1 izbový byt v centre mesta s balkónom a vlastným kúrením . Byt má murované jadro , novú kuchynskú linku , špajzu a pivnicu . Podlahová plocha bytu je 48 m2 . FOTKY SÚ ILUSTRAČNÉ !!! ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 4x
NOVINKA Velký 3 izbový byt pri autobusovej stanici 84 m2
dohodou
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! NOVINKA !!! Velký 3 izbový byt pri autobusovej stanici 84 m2 . Byt má murované jadro , novú kuchynskú linku , špajzu , pivnicu a balkón . V izbách je plávajúca podlaha na chodbe a v kuchyni dlažba . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 3x
 IBA U NÁS !!!  Predáme čiastočne prerobený 3 izbový byt na sídlisku JUH
59 000 EUR
Nové Zámky
VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! IBA U NÁS !!! Predáme čiastočne prerobený 3 izbový byt na sídlisku JUH . Okná sú plastové , jadro nové zo sadrokartónu s novými obkladmi , v izbách plávajúca podlaha . K bytu patrí lódžia a pivnica . ODPORÚČAME !!!
21.07.2018
počet videní: 1x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.